Seno medinio namo renovacija – ko reikėtų vengti

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kur sutalpinti trūkstamą vonios kambarį?

Daugelis žmonių, susiduriančių su seno medinio namo renovacija, jame turi įrengti vonios kambarį nuo nulio. Koridorius, kuris gali atrodyti, kaip neprivaloma erdvė, ypač rudens ar žiemos laikotarpiu įgauna prasmę. Pabandykite išsimaudyti vonioje su išėjimu į prieangį. Tai nėra taip smagu kaip vasarą. Būtent todėl vonios kambarį verta įkurdinti namo interjere ir mėgautis komfortu ištisus metus.

Nepamirškite apie apšiltinimą

Šiltinimas yra labai svarbus, ypač jei namas bus naudojamas ištisus metus. Nepaisyti šitinimo elemento negalima. Esant galimybei verta apšiltinti ir grindis, kadangi daug šalčio patenka pro jas. Būsite sau dėkingi už tokį sprendimą, ypač šaltą žiemą.

Patikrinkite elektros instaliaciją…

… ir pasirūpinkite tinkamu elektros lizdų skaičiumi. Senuose mediniuose namuose elektros instaliacija dažnai palieka daug sprendimų. Prieš pradėdami ardyti sienas ir dažyti jas pasirinktomis spalvomis, būtinai patikrinkite instaliacijos būklę. Ne gana to, verta apsibrėžti jų skaičių, kad vėliau nereikėtų kliūti už prailginimo laidų. Tai nėra pigu, tačiau garantuotai verta.

Planuokite iš anksto

Senas namas yra senas namas, todėl nesitikėkite, kad jis bus tobulas kaip pasakoje. Atminkite, kad neprižiūrima mediena gali sugesti, o tai būtų apmaudu, nes tai nėra pigūs dalykai. Planuodami renovaciją sutelkime dėmesį į svarbius dalykus, stengdamiesi mąstyti perspektyviai. Kuo mažiau situacijų, kurios laikui bėgant gali mus nustebinti, tuo geriau mūsų ramybei ir piniginei.

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, skaitykite: https://gerasbustas.lt/statome/namo-renovacija/