Mediniai namai – malonioms akimirkoms arčiau gamtos

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ramiam poilsiui

Gana dažnai mediniai namai soduose ar sklypuose tampa gyvenamosios vietos pakaitalu. Tai gali būti nedidelis sodo namelis, įrengtas pagal Jūsų pageidavimus ir atitinkantis Jūsų lūkesčius. Tokio tipo medinis namas vietoj vasarnamio yra puikus pasirinkimas dėl savo nedidelės kainos ir patogaus įsigijimo.

Kai kurie žmonės medinius namelius perka kol statosi naują būstą. Jei sklype dar tik statotės savo svajonių namą, nedidelis medinis namelis taps laikinu Jūsų prieglobsčiu. Dėl patogaus jo įrengimo, čia jausitės kaip namie. Jei namelis pastatytoje vietoje bus ilgą laiką, specialistai pataria parinkti jam tinkamą vietą: svarbu, kad tai būtų lyguma ir jokiu būdu ne drėgna vieta ar vandens telkinio krantas.

 

Turiningiems vakarams

Itin dažnai mediniai namai vasarą atlieka pavėsinių funkciją. Medinių namelių gamintojai gali pasirūpinti Jūsų ilgais vasaros vakarais ir pasiūlyti itin modernias ir stilingas pavėsines. Jei ieškote tokio pirkinio, atkreipkite dėmesį į pavėsinės projektavimą ir kai kurias smulkmenas. Geriausia jei pavėsinė nebus visiškai atvira, rinkitės, kad bent dvi jos sienos būtų užpildytos, taip galėsite apsaugoti save nuo nemalonių gamtos išdaigų. Be to, rengiant pavėsines labai svarbu užtikrinti tinkamą jų priežiūrą.

 

Turite atkreipti dėmesį ne tik į tai, kurioje vietoje įkursite vietą ugniai, bet ir kaip apsiginsite nuo kritulių. Naudinga virš atvirų pavėsinės sienų įrengti drėgmei atsparias užuolaidas, o kampuose įmontuoti patikimus lietaus vandens nutekėjimo vamzdžius. Laikinoms pavėsinėms gali tikti ir metaliniai vamzdžiai, tačiau jei namelis čia stovės ilgai, nepagailėkite investicijų ir įmontuokite varinius vamzdžius.

Mėgstantiems karštį

Itin dažnai soduose ar sklypuose žmonės nusprendžia įsirengti pirtį. Tam puikiai tinka mediniai namai, kuriuos galima paprastai ir patogiai pritaikyti pirties funkcijai. Jei Jus domina nedidelė medinė pirtis, galite rinktis medinį namelį ir džiaugsitės puikiu jo funkcionavimu.

 

Tačiau rengiant pirtį labai svarbu, kad būtų užtikrintas kokybiškas namelio vėdinimas bei šildymo sistema. Vėdinimui geriausiai tinka oro mainų rekuperacinė vėdinimo sistema.