SUPERMIESTAI

2024 m. rugsėjo 27 – rugsėjo 29 d.
Rugsėjo 27 d. 10.00-19.00 val., Rugsėjo 28 d. 10-18 val. , Rugsėjo 29 d. 10.00-16.00 val.
Parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ (1 ir 2 salė)

„Supermiestai“ – naujas projektas, skirtas Lietuvos savivaldybių ir verslo atstovams. Jo metu plačiajai visuomenei bus pristatomos įdomiausios ir sėkmingiausios Lietuvos miestų ir rajonų programos, NT objektai, infrastruktūros, turizmo ir inžineriniai projektai. Šios iniciatyvos tikslas – supažindinti visuomenę su miestų ir regionų plėtra bei savivaldybių pasiekimais, didinti vietovių žinomumą ir gerinti jų įvaizdį.

Pristatomi pasiekimai ir ateities planai leis gyventojams iš arčiau susipažinti su savivaldybių veikla. Tokiu būdu bus kuriamas nuoširdus, pasitikėjimo kupinas ir atsakingas ryšys tarp savivaldybių atstovų ir gyventojų.

Šiuo projektu siekiama suvienyti Lietuvos gyventojus ir parodyti jiems, kad gera gyventi bet kuriame šalies kampelyje. Kiekvienas miestas, miestelis ar rajonas turi kuo pasigirti, gali būti sėkmingu ir perspektyviu.

Miestai ir regionai ne tik pristato savo esamus ir būsimus projektus, tarpusavyje varžosi tam tikrose kategorijose, bet ir turi galimybę dalyvauti finaliniame etape – parodoje „Supernamai 2024“. Čia dalyviai turės savo pristatomuosius stendus ir bus įvertinti apdovanojimų ceremonijoje.

Renginys vyks rugsėjo 27 d., Parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilnius

Kviečiame savivaldybes bendradarbiauti, būti matomiems ir dalintis savo sėkme bei tapti įkvepiančiais pavyzdžiais kitiems Lietuvos miestams ir miesteliams.

Norėtumėte tapti Supermiestai dalyviu, partneriu ar rėmėju? Susisiekite: kristina@supernamai.lt +37061184686

Dalyviai

Rėmėjai

Informaciniai partneriai