DIFORMA, UAB

http://www.diforma.lt +37069843448 Verslo g. 7, Kumpių k., Domeikavos sen., LT - 54311 Kauno r. Įmonės kodas: 159848262 Įmonės PVM kodas: LT15984826210
Įmonės įrašai
http://www.diforma.lt +37069843448 Verslo g. 7, Kumpių k., Domeikavos sen., LT - 54311 Kauno r. Įmonės kodas: 159848262 Įmonės PVM kodas: LT15984826210
Įmonės įrašai

UAB „Diforma“ – kietųjų baldų gamybos ir furnitūros prekybos bendrovė, veikianti Kaune. Įkurta 1995 m. kovo 15 d. kaip Džeraldo Dromanto įmonė, dabar kompanija užsiima šia veikla:

  • Nestandartinių kietųjų baldų projektavimas ir gamyba. Pagal klientų individualius pageidavimus ir poreikius projektuojame ir gaminame svetainės, virtuvės, miegamojo, vaiko kambario, prieškambario, vonios, biuro, prekybos, medicinos, kirpyklų, darželių, mokyklų baldus, taip pat įvairias lentynas, spintas, lovas, stalus, komodas, drabužines ir kitas baldų interjero detales namams ar ofisui. Baldų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Mūsų klientai – tiek privatūs asmenys, tiek įmonės Lietuvoje, Latvijoje, Danijoje, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Norvegijoje.
  • Baldinės furnitūros didmeninė ir mažmeninė prekyba. Esame vieni didžiausių baldų furnitūros tiekėjų Lietuvoje. Importuojame prekes iš Lenkijos, Vokietijos, Šveicarijos, Danijos, Čekijos, Italijos, Ispanijos, Turkijos, Kinijos, Taivano. Nuolat plečiame ekskliuzyvinės baldų furnitūros asortimentą, reikalingą patenkinti išrankiausių užsakovų pageidavimus.
  • Baldinių plokščių (LMDP ir HDF) ir ruošinių didmeninė ir mažmeninė prekyba. Siūlome didelį laminuotų medžio drožlių plokščių spalvų ir tekstūrų pasirinkimą Jūsų interjerui. Detalių briaunoms naudojame daugybės atspalvių melamino ir PVC kantus.
  • Baldinių plokščių pjovimas, laminavimas. Moderniais ir tiksliais įrengimais pjauname, kantuojame ir kitaip apdirbame laminuotos plokštės ruošinius baldų gamybai.
  • Aliuminio profilio durelių, rėmų, stiklo lentynėlių gamyba. Gaminame lentynėles, dureles spintoms, spintelėms ir sekcijoms komponuodami aliuminio profilius, dekoratyvinius stiklus, veidrodžius ir kitas medžiagas. Įvairiems staliukams ar kitoms konstrukcijoms galime pagaminti rėmus iš kvadratinio aliuminio profilio.
  • Slenkančių sistemų gamyba. Iš plokštės, stiklo, veidrodžių ar kitų medžiagų gaminame stumdomas duris baldams, nišoms, slankiojančias pertvaras.