Rąstinių namų interjeras ir jo įrengimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Žinoma, galima naudoti pačias įvairiausias šiuolaikines apdailos medžiagas, tokias kaip polivinilchloridą, apmušalus, tapetus, dažus, plyteles ir kt. ant visų vidinių sienų, grindų ir lubų. Visgi, tokiu atveju Jūsų rąstinis namas praras savo unikalumą ir ryšį su gamta.

Paprastai rąstinio namo pranašumas slypi natūralios medienos, esančios interjere, unikalume, prigimtiniame jaukume ir šiltume. Tad šiuolaikinių apdailos medžiagų naudojimas daugiau tinka šiuolaikiniams miesto namams, kurie pabrėžia „miestietiško“ interjero tipą. Šiuolaikinės apdailos medžiagos gali būti naudojamos tik kai kuriuose namo kampeliuose, kambariuose ar funkcinėse zonose, tokiose kaip virtuvė, vonios kambarys, tualetas, drabužinė.

Kad būtų sukurtas tinkamas rąstinio namo interjeras, apdailos medžiagos turi būti pasirenkamos iš natūralių medžiagų spektro – medžio, akmens, plytų, molio.

Kaminai, laiptai ir baldai yra pagrindinės rąstinio namo interjero detalės. Kaminas – pagrindinė ašis, aplink kurią kuriamas Jūsų rąstinio namo interjeras, tad statybininkai, architektai ir dizaineriai dažnai skiria didelį dėmesį kamino projektavimui. Šiandien galima pasirinkti bet kokios formos, dydžio kaminą su bet kokia apdailos medžiaga. Belieka tik pasirinkto kamino modelio racionalumo ir praktiškumo klausimas.

Laiptai – taip pat svarbi interjero dalis, paprastai gaminami iš medžio, įvairių formų turėklais ir ranktūriais iš įvairių medžiagų. Jei ieškote originalių sprendimų savo namo laiptams – galite kaip pagrindinę medžiagą pasirinkti metalą ir stiklą. Esminis klausimas, kaip atrodys tokių laiptų vaizdas bendrame kontekste, kaip jis derinsis su kitomis rąstinio namo interjero detalėmis. Teisingai pasirinktas laiptų dydis ir forma gali sutaupyti naudingą plotą ir būti puošni interjero detalė.

Išradingumą pademonstruoti taip pat galima renkantis baldus bei apšvietimą. Galite pasikliauti sava intuicija bei skoniu, arba pasitelkti į pagalbą architektą ar dizainerį, kurie suteiks praktiškų ir naudingų patarimų interjero klausimais. Pagrindinė sąlyga renkantis baldus – jie turi pabrėžti bendrą interjerą bei būti patogūs. Baldų pasirinkimas rąstiniam namui gana ribotas, rekomenduojama vengti sintetinių medžiagų. Tradiciniuose rąstiniuose namuose turėtų būti tvirti baldai iš ąžuolo, uosio arba beržo.