Pagrindinės taisyklės renkantis rąstinio namo projektą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Biudžeto pasirinkimas – lemia projekto dydį ir išpildymą

Svarstant apie rąstinius namus, pirmiausia, turite įvertinti ne tik, kokio dydžio statinys Jums reikalingas. Taip pat įsitikinkite, ar norimo projekto dydis sutampa su Jūsų sklypo išplanavimu ir turima erdve. Tai padarius, žinoma, reikia įvertinti ir finansines galimybes. Tiksliai pasakyti, kiek kainuoja rąstinis namas, yra gana sudėtinga, nes tai priklauso nuo projekto dydžio. Tiesa, tokio tipo pastato vertė panaši į mūrinių namų kainas.

 

Visgi, rąstiniai statiniai yra ekologiškesni, pasižymi didesne namo ekonomija. Mūsų įmonė „Astreta" siūlo net keturis jau paruoštus architektūrinius rąstinio namo projektus, taip pat gali įgyvendinti klientų svajonių būsto vizijas, net ir tuo atveju, jei jos bus netradicinės ir kitokių, nei įprastai, formų.

Vieno aukšto namų projektai – optimalu, subtilu ir kompaktiška

Vieno aukšto rąstinio namo projektus dažniausiai renkasi jaunos šeimos. Projektai vienas nuo kito gali skirtis išplanavimu, bendru plotu, tačiau jų statyba žymiai paprastesnė ir greitesnė negu įprastų mūrinių pastatų. Tokie namai labai kompaktiški ir dera prie peizažo.

Dviejų aukštų rąstinių namų projektai yra sudėtingesni, tačiau taip pat įgyvendinami mūsų komandos per gana trumpą laiką. Juos rekomenduojame rinktis šeimoms su vaikais arba statyboms sodybose, kur būtų apgyvendinami svečiai.

Laisvė žmogaus improvizacijai

 

Išsiaiškinę Jūsų norus, pageidavimus, pateikiame architektui ir inžinieriui įvertinti numatomą projektą, o po to informuojame klientus dėl galutinio sprendimo. Skirtingai, nei daugelis kitų, rąstinius namus statančių įmonių, mes paliekame laisvę rinktis pačiam užsakovui, todėl ir klausimas, kiek kainuoja rąstinis namas, neturi vienareikšmio atsakymo. Rastinių namų projektai gali apimti tik rąstinių namų sienų statybą, taip pat gali būti išpildomi ir iki galo, atliekant vidinę apdailą.

 

Priklausomai nuo Jūsų asmeninių poreikių ir finansų, medžiagas (išskyrus rąstus) galite pirkti patys ir jas perduoti mūsų komandai. Kitas variantas: medžiagas, suderinus su Jumis, parenkame ir nuperkame mes. „Astreta" specialistai pasirūpina rąstų paruošimu, impregnavimu ir jų spynavimo procesu, o dėl likusios statybos dalies sprendžiate Jūs. Suteikdami tokį nepriklausomą pasirinkimą, tikime, jog užsakovui lieka daugiau laisvės priimti sprendimus pačiam, jis gali sutaupyti pinigų arba laiko ir galiausiai turėti savo svajonių namus.

Pradėkite kurti savo namus ir atraskite naują gyvenimo patogumą – kelkitės gyventi į ekologišką ir ilgaamžį namą!