Mažas prisilietimas prie gamtos – medinė trobelė už neįtikėtinai žemą kainą

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ši trobelė pastatyta iš natūralių medžiagų, kurios beveik visos yra iš to pačio vietinio miško. Šio namelio viziją nuo vaikystės svajojo įgyvendinti valčių gamintojas Brian Schulz. Turėdamas laisvo laiko, šią idėją paversti realybe jam prireikė tik pusantrų metų!

Ši medinė trobelė dėl savo erdvės, primena Japonijoje statomus namelius, kuriuose vyksta arbatos gėrimo ceremonijos.

Šios trobelės plotas siekia 60 kv.m. ir yra pagaminta tik iš perdirbamų ir gamtai nekenksmingų medžiagų. Galima tik įsivaizduoti, koks yra malonumas gyventi viduryje miško pastatytoje trobelėje, kai esate taip arti gamtos.

Lova kampe sukonstruota taip, kad užimtų kuo mažiau vietos, lygiai taip pat kaip ir daugumoje laivų.

 

Nepaprasti laiptai padaryti iš įlankoje surasto rąsto, kuriame padaryti grioveliai skirti lentutėms iš eglės.

 

Virtuvė maža, tačiau komfortiška.

 

Kriauklė ir čiaupas yra pagaminti iš žalvario, o tai namams prideda žavingumo.

 

Stelažas yra funkcionalus ir natūralus.

 

Staliukas pagamintas iš nereikalingo rąsto gabalėlio.

Lempos- dar vienas elementas, primenantis Japonijoje statomus arbatos gėrimo namelius.

 

 

Kokia trobelė miške, be medinio tualeto lauke?

 

Visus langus trobelėje jis nupirko iš sąvartino už kuriuos sumokėjo apie 40 dolerių. Taip pat panaudojo nukirstą medieną, kad sukurtų laiptus, stalus, užtvaras ir grindis. Pagrindinė 11.000$ investicija pirmiausiai buvo išleista betonui, darbams ir izoliacijai.

Brian Schulz aiškiai pademonstravo, kad jei turite pakankamai išradingumo, norint pasistatyti naujus namus jums nereikia išleisti daug pinigų. Ši trobelė yra visiškai ekologiška, o jos funkcionalumas ir jaukumas privers kiekvieną svečią pasijusti lyg būtų maža dalelė gamtos!

 

 

 

 

 

 

 

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Šią informaciją be raštiško kompanijos "Super namai" sutikimo naudoti kitose žiniasklaidos priemonėse griežtai draudžiama. Gavus sutikimą, nurodyti šaltinį.