Kodėl rąstinis vasarnamis vertas dėmesio?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

• Aplinkos pakeitimas. Nuo miesto šurmulio dažnai yra pavargstama, o namuose sunku atsipalaiduoti. Vasarnamiai suteikia galimybę ne tik išvykti į gamtą, bet ir ramiai praleisti laiką visai kitoje, žalesnėje, švaresnėje aplinkoje: vienam arba su visa šeima, pasimėgauti paprastais vasariškais dalykais, pavyzdžiui, ryte gerti kavą, vasarnamio terasoje, ar stebėti nakties žvaigždes.

• Vasarnamis gali būti nesunkiai transformuojamas į namą. Įprastai rąstiniai vasaros nameliai statomi neapšiltinant sienų. Tačiau tokia galimybė yra ir ji visai nesunkiai įgyvendinama.

• Vasarnamių projektai paprastai yra kuklesni nei rąstinių namų. Populiariausi užsakymai dažnai siekia apie 60 kvadratinių metrų, į kuriuos įeina: du miegamieji, svetainė sujungta su virtuve, tualetas ir vonia. Tokio dydžio pastatai nereikalauja specialių leidimų, arba jų išdavimas vykdomas paprastesne tvarka, todėl taupomos laiko sąnaudos, patvirtinus projektą gali būti pradedama vasarnamio statyba.

• Rąstas visada buvo vertintas, kaip stipri, itin ekologiška ir „švari" statybinė medžiaga. Jis puikiai izoliuoja garsą, sulaiko šilumą, tokiam vasarnamiui nereikia papildomos apdailos – ji sukuriama natūralaus rąsto reljefo pagalba. Rąstiniai vasarnamiai yra itin ekologiškas pasirinkimas, nes turbūt būtų sunku surasti natūralesnę medžiagą nei medis.

 

Aukštų skaičius priklauso nuo asmeninių poreikių, tačiau paprastai vasarnamių projektai būna vieno aukšto. Prieš projektuojant patį pastatą išgryninkite jo idėją: ar vasarnamis bus su terasa ar be jos, ar bus statomas ant aukštesnių pamatų ar ne?