Kaip įsirengti balkoną?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kaip įsirengti balkoną, instrukcija:

1. Pakabinkite lempučių. Kabinkite lemputes ant metalinių turėklų, kad sukurtumėte šventinę nuotaiką balkone. Vienos ar kelių spalvų šviesos sukuria vakarėlio ar atostogų atmosferą. Ledinės šviesos, kabančios nuo viršutinio turėklo ar lubų taip pat puikia atspindi žiemos atostogų nuotaiką.

2. Pasisodinkite daržovių sodelį. Balkone vargu, ar yra vietos pasisodinti pilną sodą, bet yra pilna terasinių augalų, fantastiškai tinkančių buto balkonui. Dauguma vaisių ir daržovių būna nykštukinių ar sodo dydžių variacijų. Pavyzdžiui, citrinos, figos, pomidorai ir pipirai būna mažų versijų, tinkančių butų gyventojams.

3. Pritaikykite augalus. Sezoninės gėlės, daugiametės ar metinės, yra puikus variantas butų balkonams. Nusipirkite gėlių vietiniame medelyne, turint omeny ir žinant, kiek tiesioginės saulės šviesos balkonas gauna. Puikiam efektui naudokite gebenės augalus arba bet kokius kitus vijoklius. Šie augalai auga aplink viską, ką liečia, sukurdami gamtos prieglobstį. Dekoratyvinių augalų stovai, suderinti su kitomis terasos dekoracijomis, prideda gražų braižą balkono augalams ir galiausiai puikiai užbaigia galutinį vaizdą.

4. Išbandykite baldus. Pastatykite keletą kėdžių terasoje, kad būtų kur atsisėsti ir pasimėgauti lauko erdve. Pasirinkite baldus, atsparius oro sąlygoms, kadangi vėjas kartais gali užpūsti lietų į jūsų balkoną. Daiktai, kuriuos lengva nuvalyti, taip pat puikus pasirinkimas, kadangi purvai ir nuolaužos gali būti įpusti per audrą. Baldų būtiniausios savybės – atsparūs vandeniui, pelėsiui ir užtikrinantys ilgaamžiškumą.

5. Įtraukite priedus. Jei pasitaiko vakarėlių, pasirūpinkite lengvai išvaloma pelenine ir pastatykite ją balkone. Patvari šiukšliadėžė užtikrins, kad nebūtų jokių šiukšlių balkone. Pasirinkite sunkią šiukšliadėžę, kad jos neišpūstų vėjas.