Termoizoliaciniai Satsys Technology A.S. gamintojo tinkai – teisingas pasirinkimas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Darbas su įmonės siūlomais tinkais greitas, pasiekiami labai geri rezultatai, maža išeiga, neapkraunamas pastato pagrindas (mišiniai labai lengvi – 340-380 kg/m3 ir patvarūs, atsparūs įvairioms aplinkoms, nedegūs (A1 klasė), ekologiški, nebijo pelėsio ir grybelio, puikiai sukimba su įvairiausiais paviršiais, net su polistireniniu putplasčiu, o su tam tikromis rekomendacijomis galima apjungti abi medžiagas, kad konstrukcija taptų „kvėpuojanti“ ir dar šiltesnė). Dar reikėtų paminėti, kad darbas su Satsys Technology A.S. tinkais nereikalauja jokių „sistemų“ ar specialiųjų įgūdžių. Rezultatas – puikios termoizoliacinės savybės ir estetika.

Išvardinsime keletą pavyzdžių kodėl dar vertėtų rinktis čekų kompanijos Satsys Technology A.S. tinkus. Nepaslaptis, kad drėgmės padidėjimas sienoje iki 1 procento – pablogina jos šilumines savybes nuo 6 iki 10 procentų, tai reiškia tiek brangiau kainuos apšildyti patalpas (čia taip pat svarbi ir pati konstrukcijos medžiaga).

Banalus pavyzdys: žiema, šaltis, sniegas ir stori veltiniai – kojoms šilta, gera, tačiau viskas kategoriškai pasikeistų per keletą minučių, vos tik į veltinius įsipiltume vandens. Ir kas tada? Greičiausiai nušalę kojos ir varvanti nosis. Tas pats vyksta ir su pastatais. Juos taip pat būtina apsaugoti nuo drėgmės bei užsandarinti. Juk dar vienu svarbiu pastato terminiu patvarumo faktoriumi yra laikomas konstrukcinis tankis (pvz. vėjuotą dieną „kiauras“ pastatas, su „šalčio tilteliais“ daug greičiau atšąla).

Reikia paminėti, kad pastatai taip pat „serga“, tik su gydymu dažniausiai būna prasčiau nei žmonėms. Žmonės ilgiau pabuvę nesveikoje sergančio pastato aplinkoje ilgainiui susiduria su įvairių ligų sukėlėjais ir neretai įsiserga lėtinėmis ligomis, kurias neiškarto nustato ir šiuolaikinė medicina. Išvada: kartais geriau ir mažiau izoliuotas pastatas, bet sausas, sandarus ir sveikas, nei drėgnas, o neretai dėl to ir sergantis, kadangi stokojantis ventiliacijos.

Satsys Technology A.S. tinkai tinkuojami rankiniu būdu arba mechanizuotai, tiesiai ant statinio sienų ar lubų (rekomenduojamas 2 cm storio tinko sluoksnis – tai yra vienas tinko mišinio maišelis vienam kvadratiniam metrui, tuomet puikiausiai dirba paviršiaus sausinimo „siurblys“). Prie 2 cm storio tinko sluoksnio paviršius pavirsta ne tik šiluminiu visos konstrukcijos kontūru, bet ir dirba, kaip vieninga sistema. Kai tik tinkai išdžiūsta (apie dvi dienos), sistema (siena – tinkas) pradeda savo darbą. Tuo pačiu metu įvyksta sienos sanavimas bei džiovinimas. Minėtoji sistema dirba pastoviai ir ilgalaikiai, iki visiško sienos nusausinimo.

Tai ir yra pagrindiniai dalykai renkantis apšiltinimo medžiagas, o tuo pačiu tai išskirtinė esmė ir efektyvumas, pasirenkant čekų kompanijos Satsys Technology A.S. tinkus ThermoUm, ThermoSan, ThermoUm Xtra ar ThermoIn.

Daugiau informacijos rasite tinklapyje www.arbonsystem.com