Naujausi apdailos darbai- nuo svajonių vizijos iki profesionaliai įrengtų namų

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
Apdailos darbai

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad vidaus apdaila – tai gana lengvas darbas, kurį atlikti gali kiekvienas.
Iš tikrųjų vidaus apdaila yra sudėtingas procesas, reikalaujantis daug žinių ir įvaldytos technikos.
Jaunos, veržlios, besiplečiančios įmonės ASMATA specializacija – vidaus apdailos darbai. Įmonė atlieka visus namų rangos darbus.

Vienas pagrindinių įmonės tikslų – patenkinti užsakovo lūkesčius, išklausyti bei išgirsti klientą, pasiūlyti ir kartu priimti geriausius sprendimus.

Gyvenate Lietuvoje ar svetur – sutaupysite savo laiką ir pinigines lėšas. Kreipkitės ir pamirškite bet kokius rūpesčius, susietus su būsto įrengimu.

• Tikslus sąmatos sudarymas ir jos laikymasis. Pasiūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.
• Darbų eigos laikymasis. Reikia nepamiršti, kad kiekvienas darbas turi savo etapus, kurių reikia griežtai laikytis, norint pasiekti geriausią trokštamą rezultatą.
• Rūpinimasis medžiagų tiekimu. Užtikriname galimybę ypač palankiomis sąlygomis įsigyti reikalingas medžiagas kokybę atitinkančiomis kainomis.
• Griežtas terminų laikymasis ir garantijos suteikimas iki 5 metų.
• Esant pageidavimui suteikiame papildomą nuo 6 iki 12 mėn. beprocentę būsto įrengimo paskolą iki 10 000 eurų.

Įmonės vadovas M. Barila garantuoja operatyvų, kokybišką, kruopštų darbą, sklandų
bendradarbiavimą su kiekvienu klientu:

„Dirbame su patikrintais subrangovais, daug investuojame, kad galėtume pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas šiame sektoriuje. Žengdami koja kojon su pačiomis naujausiomis technologijomis stengiamės iš jų išgauti visa, kas tobuliausia. Siekiame išvengti problemų, o atsiradusias kuo greičiau ir profesionaliau išspręsti. Mūsų darbuotojai, jų darbai ir siekiai padaro mus unikalius.

Didžiuojamės, kad juos turime, ir tuo esame išskirtiniai. Mes padarome kokybę, o ne kiekybę!“

Apdailos darbai vonios kambaryje

Apdailos darbai palėpėje
 
Apdailos darbai vonioje