Potvynis IR SATSYS TECHNOLOGY A.S. gamintojo tinkai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Technoizoliaciniai-šiluminiai parametrai žemesni negu, palyginimui, putų polistireninio putplasčio, bet įvertinę tai, kad siena per tam tikrą laiką, dėl putplasčių nepralaidumo vandens garams ims drėgti, naujos kartos tinkai ženkliai sumažina drėgmę. Dėl kapiliariai-aktyvių savybių, sausina paviršius visą tarnavimo laiką ir tik pagerina termoizoliacines savybes visoje pastato konstrukcijoje.

Šie tinkai iš esmės yra hidrofobiški, t.y. nepralaidūs vandeniui, kitaip sakant užkerta kelia drėgmei patekti į pastato kontrukcijas. Dėl šios Satsys technology a.s. serijos tinkų savybės, idealiai tinka nukentejusiems nuo potvynių pastatams įvairiausiuose regionuose. Su šiais tinkais, ypač potvynių metu, pastatai yra geriau apsaugoti. Natūralu, kad jie mažina vandens patekimą į sienas ir pastatų konstrukcijas. Vandeniui nuslūgus, dėka sanuojančių ir aktyvių kapiliarinių savybių, vyksta greitesnis vandens išgarinimas iš sienų (vyksta aktyvus visos konstrukcijos džiovinimas), tai pasiekiama dėl tankios vidinės porėtos struktūros ir ilgų kapiliarų tinko viduje, tuo pačiu suformuojamas labai didelis drėgmės išgarinimo plotas.

Kitas šių tinkų privalumas, tai labai greitas jų dengimas ant sienų (tinkavimas). Šie tinkai labai grietai „subręsta“. Užtenka, kad būtų užnešami ant sienos ir jau po 48 valandų pradeda „dirbti“, juos galima dažyti. Kiti analogiški tinkai, priešingai nei minėti, reikalauja bent 30 dienų, kad natūraliai išdžiūtų. Vidaus interjere, rekomenduojama naudoti smulkiagrūdį tinką ThermolN. Dažymui rekomenduojame naudoti difuzinius dažus („kvėpuojančius“), kad išlaikytų unikalias Satsys technology a.s. serijos tinkų savybes.

Atliekant sanuojančio tinko užnešimo darbus (tinkavimą), rekomenduojame laikytis instrukcijų, kurios nurodytos tinklapyje (www.arbonsystem.com – čia rasite ir aktyvius tinko paveikslėlius). Naudojant tinką pastatų konstrukcijos sanacijai rekomenduojame naudoti ThermoUM, ThermoUM Xtra arba ThermoSAN. Pastarasis ypač rekomenduojamas senoviniams, istoriniams, paveldo pastatams restauruoti ar apsaugoti, turi išduotus galiojančius sertifikatus Europos Sąjungoje. Rišamosios tinko ThermoSAN dalys labiausiai panašios į tas, kurias jau naudojo mūsų protėviai (pucolano pagrindu, t.y. vulkaninės kilmės).

Satsys technology a.s. tinkų funcionalumas, potvynių vietose bei padidinto drėgnumo sąlygose, yra nenuginčijamas ir paremtas ilgalaike patirtimi.

Apačioje rasite nuotrauką, kur matoma, kaip ant privataus namo sienos buvo panaudoti aukščiau paminėti tinkai, 14 dienų iki potvynio ir po jo. Nuotraukoje matomi tinkų skirtumai – cokolis (ThermoSAN) ir tradicinis tinkas (aukščiau).
Namo savinikas, kurį matote nuotraukoje p. Milošas Bitner. Namas yra Hodslavicích Nr. 34 (Čekija).