Trys žingsniai idealios gėlių kompozicijos vazoje link

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius
Vaza su gėlėmis – nepamainomas dekoras tiems, kuriems rūpi gera savijauta, sveikata, oro kokybė. Gėlės skatina kūrybiškumą ir sukuria atmosferą, leidžiančią dirbti su malonumu. O kaip sukurti idealią gėlių vazoje kompoziciją?
Pagrindiniai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti komponuojant gėles, yra šie: vieta, stilius ir proporcijos.

Vieta
Kur bus padėtos Jūsų gėlės?
Ir kaip bus žiūrima į kompoziciją? Ar ji bus nukreipta į priekį, ar į ją bus žiūrima iš visų pusių? Ant kavos staliuko esanti gėlių kompozicija dažnai bus matoma iš viršaus, todėl skirkite laiko apsvarstyti, kaip ji atrodys iš šio taško. Ant valgomojo stalo gėlių kompoziciją laikykite žemiau, kad ji netrukdytų bendravimo ir valgomojo zonai.

Stilius
Užtikrinkite, kad išdėstymas atitiktų Jūsų interjero stilių.
Rinkdamiesi indą gėlėms atsižvelkite į stilių. Rinkitės tokią, kuri atitiktų jūsų interjero stilių – tradicinį, kasdienį ar šiuolaikinį. Skaidraus stiklo vazos yra klasikinės, šiuolaikinės vazos. Galite naudoti spalvotas stiklines ir kitų medžiagų vazas, kad jos derėtų prie gėlių spalvos. Jei naudojate dirbtines gėles, nepermatomos spalvos vazos paslepia stiebus, kurie dažnai būna storesni nei natūralūs – tai puikus sprendimas, jei norite sukurti natūralios puokštės iliuziją. Rudenį naudokite vario ir žalvario vazas, suteikiančias gėlių kompozicijoms šilumos.

Proporcijos: pusiausvyros kūrimas
Kokio aukščio turėtų būti gėlės vazoje?
Paprastai gėlės ir vaza turėtų dominuoti santykiu 1,5:1. Aukštose kompozicijose gėlės turėtų būti 1,5 karto aukštesnės už indą. Jei kompozicija žema (pavyzdžiui, hortenzijų krūva kubo formos vazoje), šios proporcijos turėtų būti atvirkštinės.