Kodėl verta rinktis „Orrefors“ stiklo produkciją?

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius

Nuo 1898 metų kompanija iš Švedijos „Orrefors“ gamina elegantiškus stiklo ir krištolo gaminius, taip prisidėdami prie švedų dizaino žinomumo visame pasaulyje. Stiklo dirbtuvėse Smolande (Småland) kvalifikuoti meistrai dirba kartu su pirmaujančiais Švedijos dizaineriais, nuolat tobulindami dizainą ir amatus bei atrasdami naujas technologijas „Orrefors“ stiklas padeda sukurti gražesnę ir malonesnę kasdienybę bei suteikia įsimintinas akimirkas.

Kodėl verta rinktis „Orrefors“ stiklo produkciją?

Aukštos kokybės stiklas. „Orrefors“ garsėja aukštos kokybės stiklo gamyba, naudoja aukščiausios klasės žaliavas ir meistrišką rankų darbą.

Ilga stiklo gamybos tradicija. Siekdami puoselėti savo stiklo gamybos meną, „Orrefors“ turi ilgą istoriją. Tai reiškia, kad „Orrefors“ stiklas gaminamas pagal ilgametę patirtį ir tradicijas, o tai garantuoja produktų kokybę.

Inovacijos ir dizainas. ,,Orrefors” nuolat siekia inovacijų ir naujovių stiklo gamyboje. Jų gaminiuose galima rasti ne tik klasikinių, bet ir modernių dizaino sprendimų, kurie patenkins skirtingų klientų skirtingus skonius.

Tarptautinis pripažinimas. ,,Orrefors” stiklo gaminius vertina ne tik vietiniai klientai, bet ir tarptautinės auditorijos. Tai rodo, kad šis prekinis ženklas turi universalų patrauklumą.

Puiki dovana. ,,Orrefors” siūlo platų stiklo gaminių asortimentą, pradedant vazomis ir taurėmis ir baigiant meninėmis stiklo dirbinių kolekcijomis. Puikus pasirinkimas dovanoms, ypač ypatingoms progoms.

Tvarumas. ,,Orrefors” taip pat deda pastangas prisidedant prie tvarumo ir aplinkos apsaugos, gamindama stiklo gaminius, kurie yra ilgaamžiai ir mažina atliekų kiekį.

Visos šios priežastys rodo, jog ,,Orrefors” –  tai stiklo kūrybos prabangos ir kokybės simbolis, kurį rinktis VERTA!

Suteikite sau ir savo svečiams maloniausią gėrimo patirtį – ,,Manico Deco’’ butike atrasite taurių įvairovę bet kuriai progai! Skelbiame ,,Orrefors”, ,,Bicos”, ,,Kosta Boda” taurių išpardavimą! Taikome net 20 % nuolaidą vietoje turimoms prekėms!

Užsukite į ,,Manico Deco” butiką Paupyje, adresu Aukštaičių g. 10 arba apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje https://www.manicodeco.lt/.