Patogi funkcionali drabužinė – patarimai kaip įsirengti

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius

‘’Ir vėl neturiu ką apsirengti..’’ vos pravėrus drabužių spintą liūdnai pasakėte sau – bet ar tikrai? 🫣 Stilistai pastebi, kad viena priežasčių, kodėl taip gali atrodyti – tai netinkamai sudėti drabužiai, kuomet dalis jų net nesimato, todėl yra lengvai pamirštami. Šios problemos sprendimo būdas – tai namų drabužinė, kurios pagrindinė funkcija – nedarkant interjero, bei taupant vietą, sandėliuoti drabužius ir buities daiktus kuo patogeniu JUMS būdu. Šiandien dalinamės patarimais kaip įsirengti patogią drabužinę.

Apgalvokite kabyklų, lentynų, stalčių kiekį
Kokio dydžio drabužinė tinkamiausia Jūsų namams, priklauso nuo turimos laisvos erdvės ploto. Tai gali būti atskirą įėjimą su durimis ar širma turinti erdvė arba mažesnė, pritaikyta, pavyzdžiui, miegamojo kambario išplanavimui. Tinkamai įvertinus, kokio dydžio drabužinė gali atsirasti Jūsų namuose, nesunkiai pereisite prie sekančio darbų etapo.

Antras drabužinės etapas – įvertinti, kiek lentynų, stalčių, kabyklų Jūsų naujajai erdvei, spintoms reikės

Stilistai rekomenduoja kabinti tokius drabužius kaip suknelės, sijonai, švarkai, marškiniai, o į lentynas dėlioti sulankstomus drabužius: megztinius, marškinėlius, palaidines.
Į stalčius dažniausiai rekomenduojama dėti mažiausius aksesuarus, galanterijos prekes, kojines, akinius, papuošalus. Pastaraisiais metais ypač populiarūs stalčiai, į kuriuos patogiai galite suguldyti akinius, aksesuarus, tačiau tuo pačiu juos puikiai matant, lengvai pasiimant ir laikant saugiai, apsaugant nuo tiesioginių saulės spindulių.
Jeigu esate tas žmogus, kuriam sunku apsispręsti, ką rengtis šiandien, stilistai rekomenduoja drabužinėje būti iš anksto pasiruošus skirtingus rūbų derinius. Tai gali būti sukabinti arba sulankstyti drabužiai, tačiau visa jų kombinacija – vienoje vietoje. Šis sprendimas ypač pasitarnaus tomis dienomis, kai negalite apsispręsti, kuo pasipuošti einant į vakarėlį ar kaip rengtis į darbo pokalbį.

Veidrodis – privaloma drabužinės dalis 

Kadangi drabužinės erdvėje yra privalu turėti veidrodį, specialistai rekomenduoja gerai apgalvoti, kokio tipo veidrodį jums svarbu turėti. Tai gali būti visą žmogaus ūgį apimantis veidrodis, kuriame asmuo matomas tik iš vienos, dažniausiai, priekinės pusės, arba tai gali būti specialiai sudėliota veidrodžių visuma, leidžianti apžiūrėti save bei pasirinktus rūbų derinius iš visų pusių.

Pastarasis sprendimas dažniau pasirenkamas turint galimybes įsirengti erdvią drabužinę, tačiau jokiu būdu neatmetamas, jeigu drabužinės kambarys numatomas nedidelis, kadangi kelis veidrodžius galima nesunkiai įmontuoti atveriamų spintų duryse, taip sutaupant erdvės vietos ir išgaunant norimą rezultatą.

Kurkite išskirtinius interjero sprendimus, kurie sužavės ir džiugins kasdienybėje – apsilankykite ,,Manico Deco’’ butike įsikūrusiame Paupyje, adresu Aukštaičių g. 10, Vilniuje.
ir internetinėje parduotuvėje  https://www.manicodeco.lt/ 🔗