Kaip panaudoti veidrodžius formuojant namų interjerą?

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius

Veidrodžiai – tai universalus dekoro elementas, galintis praturtinti bet kurio kambario dizainą ir suteikti jam erdvės pojūtį. Šiandien Jums papasakosime kaip išmoningai galime panaudoti veidrodžius, siekiant maksimaliai išnaudoti tiek jų dekoro, tiek funkcinį potencialą namų interjere.

Veidrodžio pagalba praplėskite erdvę

Dizaineriai dažniausiai naudoja veidrodžius mažuose, tamsesniuose kambariuose, nes jie gali vizualiai išplėsti kambario erdvę. Tiesiog įsitikinkite, kad veidrodis atspindi puikius vaizdus. Veidrodžiai gali ne tik padidinti erdvę, bet ir apšviesti ją ir tapti papildomu apšvietimo šaltiniu. Šis triukas taip pat puikiai tinka miegamajam, virtuvei, svetainei.

Veidrodis – meno objektas

Veidrodžiai gali būti laikomi meniniu kūriniu. Išskirtiniai veidrodžiai su įvairiais ornamentais, įspūdingais rėmais ar neįprastų formų paviršiumi gali tapti įdomiu dekoro elementu, kuris sužavės kiekvieną svečią ir suteiks Jūsų interjerui unikalumo. Tik prisiminkite – veidrodžiai turėtų būti proporcingi vienas kitam, ir nesistenkite didelės sienos užpildyti mažais veidrodžiais – taip netgi galite sumažinti savo erdvę.

Interjero akcentas

Jei kambaryje nėra akcento, į kurį būtų galima atgręžti baldus, pavyzdžiui, židinio ar televizoriaus – tam puikiai gali pasitarnauti veidrodis. Dedikavus jam svarbią kambario vietą, verta gerai apgalvoti dizainą. Klasikiniai rėmai, įspūdingas dydis ar neįprasta forma gali traukti akį ne mažiau nei ištaigingas židinys ar paveikslas. Beje, jei kambaryje yra interjero akcentas, kurį norima pabrėžti, veidrodis gali jį papildyti, atspindėti ir tartum antrąkart atkartoti toje pačioje erdvėje.

Veidrodis koridoriuje

Žmogaus ūgio veidrodis koridoriaus gale gali vizualiai jį praplėsti ir sumažinti urvo įspūdį. Jei didžiulį veidrodį pakabinsite šalia išėjimo, jis taps greitu ir lengvu interjero elementu, padidins mažą erdvę ir sukurs svetingumo jausmą. Maža to, jis leis paskutinį kartą žvilgterėti į save, prieš išbėgant pro duris.

Taigi, tinkamai sumontuoti veidrodžiai vizualiai išplečia erdvę, padidina lubų ribas, didina kitų dekoratyvinių elementų skaičių, pagyvina kambario apšvietimą ir yra bet kokio interjero akcentas.

Namų veidrodžio ieškok mūsų internetinėje parduotuvėje https://www.manicodeco.lt/ arba apsilankykite ,,Manico Deco’’ butike įsikūrusiame Paupyje, adresu Aukštaičių g. 10, Vilniuje