Odinės prijuostės priežiūra

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius

Turite odinę prijuostę? Sveikiname – su ja galėsite ne tik pademonstruoti savo maisto gaminimo įgūdžius, bet ir atrodyti puikiai. Nesvarbu, ar esate profesionalus virėjas, namų šefas, ar vietinis grilio karalius, su odine prijuoste visada atrodysite stilingai. O ar žinojote, kad odinės prijuostės puikiai tinka restoranams? Jos tvirtos, atrodo solidžiai ir suteikia restoranui profesionalų įvaizdį. Deja, gaminant maistą prijuostės išsipurvina. Bet juk tokia ir yra prijuostės naudojimo prasmė, tiesa? Vis tik norėdami odinę prijuostę išlaikyti geriausios būklės, turite ją tinkamai prižiūrėti. Ir šiandien mes Jums papasakosime kaip tai padaryti geriausiai.

Kaip valyti odinę prijuostę?

Valydami odines prijuostes, turite nepamiršti keletos dalykų:

Pirma – vanduo nėra odos draugas. Naudojant per daug vandens, dėmės ant prijuostės dar labiau paryškės ir pašalinsite prijuostės apsauginę dangą. 

Antra, svarbu naudoti tinkamą valiklį, gerai odos būklei palaikyti. 

Trečia, valydami prijuostes niekada nenaudokite skalbyklės. Oda nėra tinkama skalbimo mašinai. Apsauginė danga išnyks, o oda įtrūks ir suplyš. 

Kad odinė prijuostė tarnautų ilgai, tinkamai ją išvalysite atlikę šiuos penkis veiksmus:

1 NAUDOKITE DRĖGNĄ ŠLUOSTĘ

Po maisto gaminimo dėmes pašalinkite paprasčiausiu, drėgnu skudurėliu. Atkreipkite dėmesį į žodį drėgnu, taigi ne šlapiu. Naudojant per daug vandens, dėmės, kurias bandote pašalinti, įsigeria į odą, todėl gali būti sunku jas pašalinti. Taigi paimkite drėgną, minkštą šluostę ir paprasčiausiai nuvalykite dėmes. Nenaudokite nei karšto, nei šalto vandens, geriausią rezultatą duoda drungnas vanduo. 

2 NAUDOKITE ODOS VALIKLĮ

Jei vien drėgnos šluostės nepakanka dėmėms pašalinti, galite naudoti specialų odos valiklį. Įprastai jie parduodami purškiamuose buteliukuose. Tiesiog purkškite odą ir paėmę švarią šluostę nuvalykite nešvarumus nuo prijuostės. Niekada nenaudokite muilo ar kitų valiklių, kurie nėra skirti naudoti natūraliai odai. Taip pat nenaudokite baldų valiklio. Šie valikliai pašalins natūralius odos riebalus – prijuostė išsausės, atsiras plyšių ir įtrūkimų.

3 VALYKITE VISĄ PRIJUOSTĘ

Norėdami išlaikyti natūralią, tolygią spalvą, visada turite valyti visą prijuostę. Valykite ne tik dėmes ir dėmeles, bet iš karto apdorokite visą prijuostę. Taip išvengsite spalvų skirtumų, bei apsauginės dangos netolygumo visoje prijuostėje.

4 ODINĖS PRIJUOSTĖS NUGARĖLĖS VALYMAS

Odinės prijuostės nugarinė dalis įprastai nėra tokia lygi kaip priekinė, ji yra zomšinė. Todėl prijuostės nugarinę dalį reikia valyti kitaip nei priekinę. Nugarai valyti taip pat galite naudoti odos valiklį. Jį užpurkškite, o tada paėmę minkštą šepetėlį atsargiai išvalykite dėmes. Po valymo šepetėliu paimkite švarią šluostę ir nuvalykite nešvarumus.

5 IŠDŽIOVINKITE PRIJUOSTĘ

Išvalę prijuostę, turite leisti jai išdžiūti. Geriausia prijuostę pakabinti, nes tada ji išlaikys natūralią formą. Venkite kabinti prijuostę tiesioginiuose saulės spinduliuose. Ji išdžius greičiau, tačiau greičiau susidėvės – suplyš, įtrūks. 

Dar neturi odinės prijuostės? Ne bėda! Su kodu ‘’RASOS15’’ pritaikysime net 15% nuolaidą tavo naujai odinei prijuostei! Nuolaidos kodas galioja apsiperkant internetu www.manicodeco.lt, bei ,,Manico Deco’’ butike Paupyje, adresu Aukštaičių g.10.