Namai – visada kvepianti erdvė 

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius

Kalbant apie erdvės atmosferos sukūrimą, nėra nieko, kas galėtų padaryti didesnį poveikį, nei kvapas. Juk įžengus į namus, pripildytus rinktinių kvapų apima ypatingas jausmas, jaučiasi prabanga, kvapai nukelia į prisiminimus. Tačiau norint, kad namai visad puikiai kvepėtų, reikia žinių ir šiek tiek eksperimentuoti. Taigi, kokie yra aromatizavimo tipai ir kaip išsirinkti tobulą kiekvienam kambariui? 

 

Žvakė, purškiklis ar difuzorius

Yra daugybė skirtingų būdų, kaip aromatizuoti namus, iš kurių vienas populiariausių – žvakės. Jos kuria jaukumo atmosferą ir gali būti puikiu dekoru elementu. Žvakės puikiai tinka, kai norisi atsipalaiduoti arba kai vakarieniauti ateina draugai. Vis dėlto tam, kad žvakės poveikis būtų maksimalus, kartais žvakę gali tekti deginti iki dviejų valandų.

Taigi, jei skubate, pirmiausia naudokite kambario purškiklį. Kambario purškiklis akimirksniu suteikia viską, ko reikia  – visą mėgstamų kvepalų poveikį per kelias sekundes. Tokius namų kvapus taip pat galima sluoksniuoti. Jei norite, kad kvapas sklistų iš karto ir išliktų visą vakarienės laiką, rekomenduojame išpurkšti kambario kvapą ir tada uždegti žvakę, kad kvapas išliktų nuo tos akimirkos, kai svečiai įžengia pro duris.


Difuzoriai – tai dar vienas būdas kaip galima kvepinti namus. Jie dažnai būna stilinguose buteliukuose ir nuolat skleidžia kvapą. Jie idealiai tinka mažoms erdvėms, taip pat namams su vaikais ir naminiais gyvūnais, kur neužgesinta žvakė gali sukelti nelaimę.  Difuzoriai užtikrina nuolatinį kvapą, todėl jų priežiūra nesudėtinga.

 

Kaip sluoksniuoti ir maišyti kvapus?

Nesvarbu, kokį namų aromatizavimo tipą pasirinksite – žvakę, purškiklį ar difuzorių – kvapai turi derėti su kitais jūsų namuose esančiais kvapais. Todėl labai svarbu išlaikyti harmoniją. Rekomenduojame namuose naudoti skirtingus kvapus, kurie papildytų, subalansuotų ir sustiprintų erdvę. Miegamajame naudokite kvapus su raminančiomis natomis, pavyzdžiui, levandų ir sandalmedžio. Ryškioje svetainėje galite rinktis ryškius ir sodrius kvapus, o šiltesniame kambaryje rinkitės rytietiškų ar medžio natų turinčius aromatus, kad pabrėžtumėte jo atmosferą.


Su kodu ”TAU5” taikome 5% nuolaidą namų kvapams ir žvakėms. Nuolaidos kodas galioja iki liepos 2 dienos, apsiperkant internetinėje svetainėje www.manicodeco.lt arba ,,Manico Deco” butike Paupyje, adresu Aukštaičių g. 10. Maloniai laukiame!