„MANICO DECO” – Living Design – GYVENIMO BŪDO prekės ženklas

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius

Gyvenimo būdas ‒ mūsų sielos atspindys. Vieni mėgstame klasiką, kiti geriausiai ilsimės minimalistinėje aplinkoje, dar kitus darbui labiausiai įkvepia modernizmas. Jėgas atgauname ir sielos atgaivą randame save įvairiais būdais įliedami į gamtą, o pilnatvę pajuntame mums mielų žmonių apsuptyje. Taigi, visus mus sieja tai, kad dauguma turime savo GYVENAMĄJĄ IR DARBO APLINKĄ bei LAISVALAIKIO, POMĖGIŲ IR ARTIMŲ ŽMONIŲ ‒ ir visa tai turime skirtingomis formomis, būdais, skirtingai suvokiame!

Tam ir esame mes ‒ kad patenkintume Jūsų skirtingus poreikius. Siekiame pasiūlyti konkrečiai Jums, konkrečiai Tau tinkantį mieliausią gyvenamosios aplinkos ar laisvalaikio elementą, pozityviai nuteikiantį sielą, mintis, protą, jungiantį Jūsų, Tavo būtį su pakylėjimu. Atrinkdami savo produktus, laikomės šių pagrindinių principų:

  • padėti Jums patiems tapti savo namų, darbo aplinkos ar laisvalaikio erdvės autoriais ‒ nes Jūsų aplinka atspindi Jūsų sielą;
  • prisidėti prie bendrystės kūrimo: juk bendravimas su Jums mielais žmonėmis gydo, įkvepia ir motyvuoja!
  • puoselėti estetiką visose gyvenimo srityse ‒ gražią aplinką kuria gražūs žmonės. Puoselėdami savo aplinką ir santykius, puoškitės ir patys!
  • gyventi tvariai ‒ tik mes patys esame atsakingi už savo planetos išsaugojimą. Todėl renkamės ilgaamžius, tvarius produktus!

Savo aplinką kviečiame puošti mūsų tvariais ir ilgaamžiais interjero aksesuarais (https://www.manicodeco.lt/lt/namu-dekoras.html).

Bendrystę puoselėti gera leidžiant laiką su mielais žmonėmis, pvz., gaminant maistą, kepant grilių ( https://www.manicodeco.lt/lt/shop-by-brand/dutchdeluxes ).

O kartu leisdami laiką lauke, nesušalkite apsisiautę mūsų natūralios vilnos pledais (https://www.manicodeco.lt/lt/namu-tekstile/pledai.html) ar nuo lietaus apsisaugokite iš perdirbto platiko pagamintais ilgaamžiais apsiaustais nuo lietaus (https://www.manicodeco.lt/lt/namu-tekstile/apsiaustai-nuo-lietaus-rainkiss.html ).

Ir nepamirškite savęs – pasipuoškite iš perdirbtų medžiagų pagamintais 3D būdu atspausdintais originaliais, modernistiniais papuošalais „Maison203” (https://www.manicodeco.lt/lt/shop-by-brand/maison-203).

Laukiame Jūsų mūsų el. parduotuvėje arba butike Aukštaičių g. 10, Vilnius.