Kūrybos erdvė namuose

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius

Pavasariui įsibėgėjant vis daugiau laiko praleidžiame galvodami apie namų atnaujinimą. Labai svarbu atidžiau apžvelgti aplinką, kurioje gyvename, valgome, miegame bei dirbame. Šių dienų interjere labai svarbu visų pirma gera savijauta, komfortas, tvarumas, daugiafunkciškumas bei suartėjimas su gamta.

Visiems aišku, kad netvarus vartojimas ir mūsų planetos išteklių neatsakingas naudojimas nebegali būti toleruojami. Daugybė pokyčių, paveikusių mūsų kasdienį gyvenimą, taip pat turi įtakos ir dizaino meno, architektūros ir namų kūrimo tendencijoms. Atsiranda nauji judėjimai, perimantys funkcijos viziją – „Hygge“, komfortiškos aplinkos stilius[1], tarsi persipina su naująja olandiškų koncepcija „Niksen“[2] – ji reikalauja sulėtinti tempą, atsipalaiduoti ar net nieko neveikti, taip atlaisvinant erdvę žmogiškoms emocijoms, ryšiams ir bendroms akimirkoms namuose.

Natūralios ir jaukios medžiagos, tokios kaip linas ir medvilnė, molis ir plytos, aksomas ir keramika, naudojamos kuriant raminančią ir organišką aplinką. Ši ramybė yra natūrali bendros lėtos kokybės paieškų mūsų gyvenime seka: lėtas maistas, lėta dinamika ir mažesnis kasdienio ritmo stresas, ilgesnis ir stabilesnis naudojamų daiktų tarnavimo laikas… Stabilus ir ilgaamžis mūsų namų baldų ir dekoratyvinių daiktų patvarumas yra ir gamtą gerbiantis požiūris, tapęs pagrindiniu šio sezono interjero dizaino scenoje.

Tokia mus supančių ilgalaikių ir tikrų daiktų paieška reiškia ir tam tikrą kai kurių retro bruožų sugrįžimą. Tai įrodo, kad praeitis kai kuriais aspektais yra nepakeičiama. Mokomės žvelgti į praeities stilius ir vertinti tai, kas juos darė tokius neįprastus.

Vintažiniai daiktai, šeimos relikvijos neabejotinai yra madingi. Vis daugiau namų šeimininkų pageidauja ypatingų baldų ir aksesuarų bei tokių dekoro elementų, kurie leistų užmegzti pokalbį. Daiktai, turintys istoriją, – štai ko ieškome. Vietoje masinės gamybos pigių baldų, interjero dekoro elementų klientai vis dažniau siekia įsigyti kokybiškų daiktų, galinčių tobulėti kartu su jais ir jų namais. Jaunesni klientai taip pat vis labiau orientuojasi į tvarumą ir nori alternatyvos masinei gamybai. Jie ieško daiktų, kurie atspindėtų jų charakterį ir augtų kartu su jais.

„Art Deco“ raštai yra linksmi ir žaismingi. „Art Deco“ dizainas gimė po Pirmojo pasaulinio karo kilus naujam optimizmui, vilčiai dėl ateities ir norui įgyvendinti drąsias, naujas idėjas. Šis stilius pabrėžia funkcionalumą, modernizmą, spindesį ir eleganciją, jam būdingos sodrios spalvos, auksas, geometrinės linijos.

Biofiliniai elementai. Buvimas namie taip pat paskatino tendenciją per dizainą užmegzti ryšį su gamta. Tai galima pastebėti, kuriant vientisą erdvę tarp vidaus ir lauko erdvių, taip pat į interjero dizainą įtraukiant biofilinių elementų. Čia kalbame ne tik apie augalus – tai gali būti ir natūralaus pluošto baldai (rotango, nendrių, vytelių, medžio), vilnos, lino, medvilnės audiniai, mediniai dekoro elementai, natūrali, neglazūruota keramika, akmuo ir kuo daugiau natūralios šviesos.

Kad ir koks stilius būtų žmogui artimas, itin svarbu jį kurti tvariai. Tvaraus gyvenimo būdas – tai mąstymas, ką ir kodėl renkuosi, kaip elgiuosi, kokia tų pasirinkimų vertė ir rezultatas. Jis apima ir siekį sumažinti vartojimą, geros kokybės daiktus panaudoti keletą kartų. Mus džiugina, kad vis labiau įsivyrauja tendencijos rinktis ilgaamžius, geros kokybės, iš kartos į kartą perduodamus gaminius, kurie verčia šypsotis.

Būtent tokių gaminių rasite mūsų parduotuvėje Manico Deco, interjero bei dizaino erdvėje, kurioje, pasitelkę specialistų pagalbą, galite tapti savo namų interjero autoriais. Vienoje vietoje išsirinksite tarpusavyje derančių interjero aksesuarų, o jų visuma padės sukurti vientisą, nuoseklų, išbaigtą namų interjerą. Tokį, kokio visuomet norėjote.

Rinkitės išskirtinę kokybę

„ManicoDeco“ – tai gero skonio sala neaprėpiamame pasiūlos vandenyne. Mūsų specializuotoje e. parduotuvėje – kruopščiai atrinkti išskirtinės kokybės namų tekstilės, stalo, gyvenamosios aplinkos dekoro, apšvietimo ir kiti aksesuarai, menininkų darbai. Mūsų vizija – atstovauti prekių ženklams, kurie yra solidžios reputacijos, ilgametės patirties ir tvarumo flagmanai.

Manico Deco

Aukštaičių g. 10, Vilnius

www.manicodeco.lt

[1] Stiliaus pavadinimas kildinamas iš danų kalbos žodžio „hygge“, reiškiančio jaukumą; šis žodis geriausiai apibūdina mėgavimąsi paprastais gyvenimo malonumais. Tai danų koncepcija, leidžianti jaukiai įsitaisyti ir niekur neiti iš namų.

[2] „Niksen“, iš olandų kalbos išvertus pažodžiui, reiškia nieko neveikti, tinginiauti, užsiimti kokia nors nenaudinga veikla. Ši olandų koncepcija taip pat pristatoma kaip būdas kovoti su nuolatiniu užimtumu ir patiriamu stresu.