Kaip prižiūrėti rankšluosčius?

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius
Išlipę iš dušo, ežero ar vandenyno, visi norime įsisukti į minkštą rankšluostį, tačiau bėda ta, jog dauguma jų dėl netinkamos priežiūros ir skalbimo tampa kieti ir šiurkštūs, o tokiais nesinori šluostytis jautrios odos. Ką galite padaryti? Pasinaudoti šiais patarimais!


Prieš naudojimą išskalbkite naujus rankšluosčius
Atkreipkite dėmesį, kad rankšluostį reikėtų išskalbti dar prieš naudojant pirmą kartą. Dauguma naujų rankšluosčių yra padengti silikonu ar kita danga, kuri stabdo sugeriamumą. Dėl šios dangos parduotuvėje jie atrodo itin purūs. Skalbdami naujus rankšluosčius pašalinsite dangos sluoksnį ir užtikrinkite maksimalų sugeriamumą.


Kaip dažnai skalbti rankšluosčius?
Kas tris keturias dienas. Spalvotus rankšluosčius geriausia skalbti šiltame vandenyje ir, jei reikia, su spalvoms nekenksmingu balikliu. Baltiems rankšluosčiams naudokite karštą vandenį ir chloro neturintį baliklį. Baltus rankšluosčius reikėtų skalbti atskirai arba kartu su kitais baltais daiktais, kad laikui bėgant būtų išvengta nežymių spalvos pokyčių.


Ar galima skalbti rankšluosčius su drabužiais?
Skalbiant rankšluosčius su drabužiais, tarp skalbiamų daiktų gali patekti mikrobų ir bakterijų. Higienos sumetimais vonios rankšluosčius visada reikia skalbti atskirai nuo drabužių. Be to, rankšluosčius lengviau džiovinti taip pat juos atskiriant nuo drabužių, nes drėgni rankšluosčiai džiūsta lėčiau nei dauguma drabužių.


Kaip naudoti audinių minkštiklį su rankšluosčiais?
Audinių minkštiklį naudokite pagal instrukcijas, bet įpilkite jo tik kas tris ar keturis skalbimus. Nuo minkštiklių susikaupęs vaškinis sluoksnis ilgainiui gali pažeisti rankšluosčių pluoštus ir sumažinti jų sugeriamumą. Niekas nenori, kad rankšluostis nebūtų purus, todėl būkite atsargūs naudodami audinių minkštiklį.


Jūsų maudynių maloniai patirčiai „Manico Deco“ butikas siūlo ne tik subtilių spalvų rankšluoščius, bet ir paplūdimio pledus, krepšius. Visiems jiems su kodu „VASARA10“ taikome 10 % nuolaidą! Kodas galioja iki birželio 11 d.