Kaip išsirinkti tinkamą patalynės spalvą?

https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius Įmonės kodas: 305558325 Įmonės PVM kodas: LT100013211214
https://www.manicodeco.lt/ 868431513 Aukštaičių g. 10-138, Vilnius

Jeigu miegamajame siekiate harmonijos ir spalvų suderinamumo, vertėtų atkreipti dėmesį ne tik į grindų, sienų ir baldų, bet ir į patalynės spalvą bei raštą. Jau seniai įrodyta, jog spalvos veikia mūsų nuotaiką ir savijautą, be to, patalynės komplektai užima santykinai nemažai ploto, tad jos spalva gali papildyti interjerą arba, netinkamai parinkta, jį „sugadinti”.

Dažniausiai, kuriant miegamojo interjerą be profesionalų pagalbos, nepavyksta visko apgalvoti, tad patalynės spalva būna bene paskutinis rūpimas klausimas. Ką tokiu atveju daryti ir prie ko ją derinti? Patarimai vienspalvėms patalynėms:

  • Jeigu sienos ir baldai balti ar pilki, o grindys – prigesninto medžio/baltos/pilkos, tiks bet kokia patalynės spalva. Galite ją rinktis pagal savo skonį;
  • Jeigu sienos baltos/pilkos, o baldai ir grindys – ryškesnio medžio spalvos, verčiau nesirinkti rudų atspalvių patalynės. Interjere gali atsirasti per daug skirtingų rudų tonų, kuriuos suderinti yra išties sunku. Visos kitos spalvos – puikiai tinka, nes jos bus kaip akcentas gana neutralioje aplinkoje.
  • Jeigu jūsų interjere atsiranda kitų spalvų (pvz. kitokios spalvos siena ar paveikslas), tuomet patalynei rinkitės vieną iš paveiksle ar ant sienos esančių spalvų. Tokiu atveju kambarys bus labai dinamiškas ir „gyvas”.
  • Jeigu norite, kad spalvinis akcentas liktų siena/paveikslas, patalynė turėtų būti neutrali – baltos, pilkos, rusvos spalvos. Galima eiti ir sudėtingesniu keliu – rinktis harmoningą ar konstrastingą sienai/paveikslui spalvą arba dvispalvę patalynę.

Kurkite išskirtinius interjero sprendimus, kurie sužavės ir džiugins kasdienybėje – apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje https://www.manicodeco.lt/ arba ,,Manico Deco’’ butike įsikūrusiame Paupyje, adresu Aukštaičių g. 10, Vilniuje.