Veidrodžiai interjere pagal feng šui

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Geriausia vieta veidrodžiui – prieškambaris, svetainė ir vonia. Prieškambaryje patartina pakabintį veidrodį, kuriame galėtumėte pamatyti save visu ūgiu – taip Jūs jausitės pilnaverte asmenybe.
Negerai kabinti veidrodį priešais duris ar langą, priešais sanmazgą – taip jūsų namų geroji energija juos paliks.

Apie veidrodžius miegamąjame pritarčiau senovės išminčiai. Negaliu pasakyti, kad jie vagia mano sapnus, bet… jaukumo neprideda. O juk miegamasis – ta vieta, kurioje norisi atsipalaiduoti. O ką daryti, jei veidrodį daugiau nėra kur patalpinti, tik miegamąjame? Tada siūlyčiau kabinti jį ten, kur nematote, gulėdami lovoje. Geriausia, kad tai būtų ta pati siena, į kurią atsiremia lovos galvūgalis.

 

Taisyklė, kad veidrodis – tai aprėminta plokštuma nebegalioja seniai. Pavyzdys, kaip veidrodis „skrenda“ iš rėmų.

 

 

 

Svetainė. Tai kambarys, kuriame veidrodžiai gali tapti pagrindiniu interjero akcentu. Erdvę geriausiai praplečia veidrodžiai. Jie gali būti ant sienos, balde, spintoje stumdomomis durimis.

Veidrodis, įmontuotas balde, kaip galinė sienelė padidina erdvę nedidelėje svetainėje.

 

 

 

Tinkamoje vietoje įmontuotas veidrodis atspindi ne tik erdvę, bet ir šviesą, daro patalpą šviesesnę ir gali optiškai ją padidinti net dvigubai.

 

Kai norima padidinti erdvę veidrodžiais, bet nesinori jais dengti visą sieną, galima padaryti taip…

 

 

 

O svetainėje būtent to ir reikia. Veidrodis pats savaime gali tapti meno kūriniu. Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti pačios įmantriausios formos veidrodžius, kurie toli gražu nebeprimena kvadratus ar ovalus, prieš kuriuos pasidažydavome arba išsispausdavome spuogą.

 

Veidrodžiai svetainėje nebūtinai turėtų būti ant sienų. Puikiai atrodo veidrodinės vazos. Jos kartu ir lengvos, ir monumentalios.

 

 

Vonia. Tai patalpa, kurioje mes pradedame dieną, kurioje tą dieną ir užbaigiame, prieš eidami miegoti. Niekas net nebando įsivaizduoti vonios be veidrodžio. Veidrodis puikiai vizualiai praplečia patalpą. Veidrodyje atsispindi plytelių dekorai, todėl jų atrodo kelis kartus daugiau … Kas svarbu vonios veidrodžiui? Jį patartina papildomai gerai apšviesti. Praktiniais sumetimais. Patogiau skustis ir pasidažyti …

 

Veidrodis ant veidrodinės sienos vonioje. Mozaika iš pjaustytų veidrodukų puikiai vizualiai padidina erdvę ir „dirba“ pagrindiniu patalpos akcentu. Taip pat ir nenusižengiama pagrindinei feng-šui taisyklei, kad veidrodžio sudūrimas negali būti ten, kur atsispindi į veidrodį žiūrinčio žmogaus veidas. Juk žiūrima bus į pakabintą veidrodį rėmuose.

Prieškambaris. Taip, pritariu ir palaikau feng-šui – prieškambaryje būtinas veidrodis, rodantis žmogų visu ūgiu. Jau vien tam, kad nužvelgti save, prieš paliekant namus, ar viskas tavyje gerai. Žinoma, įsitikinus, kad viskas yra puiku, visada pasijunti pilnaverte asmenybe. Ir jei išminčiai nepataria kabinti veidrodžio priešais duris – nekabinkime. Puikiai tam tinka siena, kuri yra statmena durims. Ant jos pakabintas ir tinkamai apšviestas veidrodis optiškai padidins patalpą ir padarys ją šviesesne.

 

Prieškambaryje gerai, kai yra veidrodis, kuriame matosi žmogus visu ūgiu. Puikiai tinka įmontuoti veidrodžius į spintą stumdomomis durimis, kuri dažniausiai ir būna prieškambaryje. O dar jei veidrodis papildomai dekoruotas, tai įžengus į prieškambarį mus pasitinka meno kūrinys.

Svarbiausia – kad veidrodyje švytėtų Jūsų šypsena.