Kaip išsirinkti svetainės baldus naujiems namams?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kalbant apie svetainės apstatymą ir dekoravimą, girdime tiek daug taisyklių, kad tampa sunku suprasti save, ko norime savo svetainėje. Kaip išsirinkti svetainės baldus?

 

Žvelgiant iš dizaino perspektyvos, svetainė dažniausiai yra ta namų zona, kurią mes linkę spręsti pirmiausia, nes tai erdvė, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko, ir kiekvienas svečias gali ją pamatyti.

 

Kiekvienoje svetainėje yra keli pagrindiniai elementai, sofa, kavos staliukas ir pramogų erdvė. Be to, turite pagalvoti apie šoninius staliukus, progines kėdes, konsoles, kilimėlius ir dar daugiau.

Prieš pradėdami ieškoti konkrečių baldų, pirmiausia turėtumėte pasirinkti tinkamą temą. Užuot žiūrėję į kiekvieną atskirą savo namų kambarį atskirai, turėtumėte pasirinkti dizaino stilių ir pritaikyti jį kiekviename namo kambaryje, kad sukurtumėte darnų dizainą. Pasirinkę temą, jums daug lengviau išsirinkti baldus, kurie vienas kitą papildo.

 

Turite įsitikinti, kad kiekvienas jūsų namų baldas papildo vienas kitą, o pasirinkti pagrindinę temą yra lengviausias būdas tai padaryti. Galite rinktis iš įvairių dizaino stilių. Pavyzdžiui, šiuolaikinė tema apima metalinius ir kampinius baldus. Kita vertus, laisvalaikio stiliumi bus svetainės baldai, kurie suteikia jaukų ir natūralistinį pojūtį su paprastais aksesuarais. Kokį estetinį stilių pasirinksite, priklauso nuo jūsų, tačiau svarbu užtikrinti, kad erdvė tarp kambarių būtų vienoda, nes taip lengviau išsirinkti vienas kitą papildančius elementus.

 

Atkreipkite dėmesį į tekstilę ir tekstūras.

 

Pasirinkę visa apimantį dizaino stilių ir pradėję pirkti baldus, kitas dalykas, kurį turėtumėte apsvarstyti, yra tai, iš ko pagamintas kiekvienas baldas. Sofos, kėdės ar miegamojo komplekto tekstilė ir tekstūros – itin svarbus veiksnys, į kurį turėtų atsižvelgti kiekvienas būsto savininkas. Taip yra todėl, kad tam tikri tekstilės gaminiai ir tekstūros tarnauja ilgiau nei kiti.

 

Pavyzdžiui, baldai, pagaminti iš nailono, olefino ir poliesterio, paprastai tarnauja ilgiau nei baldai, pagaminti iš medvilnės, lino ir vilnos. Renkantis baldus, atsižvelgiant į jų brangumą, pirmenybė turėtų būti teikiama kuo ilgiau tarnaujančių baldų pirkimui.