Leidiniai

Žurnalas „Super namai“

Tai leidinys apie statybą, būsto įrengimą ir interjerą. Žurnalas yra šios srities lyderis, orentuotas į skaitytoją, kuris domisi naujovėmis interjero ir statybų srityje, besistatantiems būstą, iškantiems naujo būsto, ar norintiems jį pakeisti, atnaujinti. Skirtas skaitytojui, kuris nori sukurti gražią , saugią ir šiuolaikišką aplinką aplink save.

Leidinys, leidžiamas nuo 2009 m. bendras spauzdintinis ir elektroninis žurnalo tiražas – 60 000 egz.

Leidinys jau daugiau nei 13 metų jungia visus reklamos kanalus: spaudos skaitytoją + parodos lankytoją + internetą + FB

» Parduodamas didžiuosiuose prekybos centruose visoje Lietuvoje
» Platinamas Supernamai parodoje
» Žurnalo PDF galima rasti interneto portale www.supernamai.lt
» Žurnalo straipsniai dubliuojami Facebook profilyje (60 000 nuolatinių skaitytojų)

Žurnalų archyvas

“Statybų vadovas. Vidaus apdaila”

Mokomojoje praktinėje knygoje “Statybų vadovas. VIDAUS APDAILA“ apžvelgiamos naujausios būsto vidaus apdailos medžiagos, technologijos ir sprendiniai, naudojami įrengiant šiuolaikinius pastatus.
Leidinys skirtas interjero dizaineriams, statybos darbų vadovams, rangovams, universitetų, kolegijų ir profesinių mokymo centrų statybos krypčių studentams.

Knyga pravers ir esamiems bei būsimiems būsto savininkams, ketinantiems įsirengti ar atsinaujinti savo namus ir biurus.

Knygos turinį rasite paspaudę čia.

Įsigyti galite www.superknygos.lt.

“Santechniko vadovas. II papildytas leidimas”

Papildytoje ir atnaujintoje mokomojoje praktinėje knygoje „Santechniko vadovas. II papildytas leidimas“ pristatomos naujausios technologijos, medžiagos ir optimalūs sprendiniai, taikomi šiuolaikinėje santechnikoje.

Taip pat rasite šildymo, vandentiekio bei nuotekų sistemose, apžvelgiami inžinerinių sistemų montavimo ir eksploatavimo klausimai.

Knyga papildyta santechninių terminų žodynu 6 kalbomis : lietuvių, anglų, vokiečių, rusų, norvegų ir latvių kalbomis.

Leidinyje pateikiami praktiniai pirmaujančių Pasaulio santechnikos, šildymo, vėsinimo, santechninių prietaisų ir nuotekų sistemų gamintojų sprendiniai.

Knygos turinį rasite paspaudę čia.

Įsigyti galite www.superknygos.lt.

"Elektriko vadovas. II papildytas leidimas"

Naujame papildytame “Elektriko vadovas” leidime – patarimai kaip instaliuoti ne tik sudėtingas, bet ir paprastesnes išmanaus namo sistemas, žaibosaugos įrengimo, elektrinio šildymo sprendimai ir kita naudinga informacija, ką turėtų žinoti kiekvienas elektrikas.

Knygos turinį rasite paspaudę čia.

Įsigyti galite www.superknygos.lt.

“BIM vadovas” su 3D modeliais

„BIM vadovas“ – mokomoji praktinė knyga apie statinio informacinio modeliavimo (angl. Building Information Modeling) (toliau – BIM) procesą. Joje pateikiama susisteminta, apibendrinta informacija, nagrinėjami pagrindiniai aspektai, kuriais grindžiamas statinio informacinis modeliavimas, tokie kaip objektinio modeliavimo principai, duomenų mainai ir jų standartai, BIM taikymas, naudos, tendencijos, yra ir praktinių pavyzdžių.

Leidinys skirtas būsimiems statybų specialistams, statybos proceso dalyviams – užsakovams, projektuotojams, statybininkams, gamintojams, tiekėjams, turto administratoriams ir visiems, kas domisi šio sektoriaus skaitmenizavimu ir efektyvinimu.

„BIM vadovas“ – tai pirmoji pasaulyje mokomoji priemonė apie statinio informacinį modeliavimą su integruota papildytosios realybės (angl. Augmented Reality, AR) technologija. Skaitytojas, naudodamas išmaniuosius įrenginius, galės peržiūrėti skaitmeninius modelius, kurie taikomi realiuose BIM projektuose.

Puslapių skaičius: 416

Knygos autoriai: Dainius Gudavičius, Leonas Jasevičius, Darius Pupeikis, Regimantas Ramanauskas.
Knygos partneriai: Kauno Technologijos universitetas, Vilniaus statybininkų rengimo centras, Šilumos siurblių ir vėdinimo sistemų asociacija, Projektavimo įmonė InfoEra

Knygos turinį rasite paspaudę čia.

Įsigyti galite www.superknygos.lt.

"Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika"

„Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas. Teorija ir praktika“ – nauja knyga, skirta pastatų šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo (ŠVOK) sistemų montuotojų profesinei kvalifikacijai kelti, statybos specialiųjų darbų vadovams, naudingas ruošiant specialistus mokymo įstaigose.

Leidinys pravers ir nagingiems vartotojams, kurie ras informacijos kaip tinkamai ir saugiai įsirengti šildymą, vėdinimą, oro kondicionavimą nuosavoje valdoje. Knygoje apžvelgiamos naujausios medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami įrengiant ir renovuojant pastatus.

Knygos turinį rasite paspaudę čia.

Įsigyti galite www.superknygos.lt.

"Statybų vadovas. Fasadai"

Mokomojoje-praktinėje knygoje „Statybų vadovas. FASADAI“ apžvelgiamos naujausios fasadų apdailos medžiagos, technologijos ir sprendimai, naudojami šiuolaikinėje statyboje, trumpai primenami teoriniai aspektai.

Knyga skirta statybos darbų vadovams, architektams, taip pat ji pravers ir privatiems vartotojams, besistatantiems namus ir norintiems pagilinti žinias apie fasadų medžiagas ir technologijas.

Knygos turinį rasite paspaudę čia.

Įsigyti galite www.superknygos.lt.