Kaip pasirinkti lauko židinį, kepsninę ar ugniakurą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

1. Apsvarstykite savo poreikius. Prieš pirkimą apsvarstykite viską, ką norėtumėte gauti iš savo lauko židinio ar ugniakuro. Galbūt pirmiausia jūs ieškote šilumos prieglobsčio šaltais vakarais, o gal tiesiog norite mėgautis savo lauko erdve romantiškoje atmosferoje? Galbūt jūs norite surinkti visus draugus aplink židinį smagiam ir atviram pokalbiui? O gal jūs ieškote galimybės atskleisti savo kulinarinius sugebėjimus virš nuosavos ugnies liepsnos?

 

 

2. Aukščio svarba. Ugniakuras žemėje ar ant žemės leidžia pasijusti taip tarsi stovyklautumėte. Tačiau yra problema, kadangi sėdimoje pozicijoje, ugniakure deganti ugnis tikriausiai bus akių lygmenyje, o tai sumažins stebėjimo lauką. O ką daryti jeigu jūs norite matyti kitus žmones sėdinčius kitoje ugniakuro pusėje? Tokiu atveju tikriausiai turėtumėte rinktis lauko židinį arba tokio aukščio ugniakurą (jei jis yra pastatomas), kuris degimo metu netrukdytų matyti aplinkinių žmonių, kai jūs sėdėsite.

 

 

3. Visuose ugnį skleidžiančiuose įrenginiuose yra šiek tiek ir dūmų. Jeigu bet kokiu būdu siekiate išvengti dūmų, rinkitės lauko židinį arba kepsninę turinčią tokį kaminą, kuris nukreiptų dūmus į priešingą pusę nei būsite jūs.

 

 

4. Metalas ilgainiui surūdija. Net ir aukščiausios klasės metalu dengta/pagaminta kepsninė ar židinys galiausiai surūdija. Norėdami pailginti jų naudojimo laiką patartume užglaistyti ant jų esančius visus įbrėžimus su priemonėmis nuo rudžių bei padengti juos aukštai temperatūrai atspariais dažais. Taip pat siūlome jums pasirinkti kepsninę ar lauko židinį su nerūdijančio plieno komponentais. Nei nerūdijantis plienas, nei varis nerūdyja. Taip ilgiau išlaikysite savo įsigyto įrenginio estetinį grožį.

 

 

5. Ar Jums svarbu, kad lauko židinys ar kepsninė būtų mobilūs?  Mąstote, jog norėtumėte kartu su savimi šiuos įrenginius pasiimti prie ežero ar upės, į papludimį ar į parką, o gal nusivežti į giminių ar draugų susitikimą? Tokiu atveju, mobilus lauko židinys arba kepsninė pateisins jūsų lūkesčius. Dėl šios priežasties kai kurie įrenginiai turi specialius ratukus, o kiti yra pakankamai lengvi tam, jog juos būtų patogu pernešti į kitą vietą, o kai kurie yra sulankstomi ir turi specialius gabenimo krepšius.

 

 

Tikimės jog šie 5 paprasti praktiniai patarimai padės jums tinkamai pasirinkti ko iš tikrųjų norite: lauko židinio, kepsninės ar ugniakuro, kurių dėka praleisite nepamirštamų vasaros akimirkų su artimaisiais ar draugais!