Su „Hyundai IONIQ 6“ – vienu įkrovimu iki 614 kilometrų!

https://autofortasmotors.lt/ +37064680660 9-ojo Forto g. 47 Kaunas LT-48100 Įmonės kodas: 303825352
https://autofortasmotors.lt/ +37064680660 9-ojo Forto g. 47 Kaunas LT-48100

Europos naujų automobilių vertinimo programa („Euro NCAP“) paskelbė geriausiai pagal saugumą įvertintus 2022 metų automobilius. Praėjusieji metai nepriklausomai transporto priemonių vertinimo organizacijai buvo patys aktyviausi, nes ji išbandė net 66 naujus lengvuosius automobilius. Toliau demonstruojant „Hyundai“ elektromobilių lyderystę, „IONIQ 6 Electrified Streamliner“ buvo apdovanotas „Geriausiu klasėje“ „Didelis šeimos automobilis“ kategorijoje.

Šis naujausias „Euro NCAP“ 2022 m. „IONIQ 6 titulas“ „Geriausias klasėje“ yra antrasis apdovanojimas, tęsiantis praėjusių metų maksimalų penkių žvaigždučių saugos įvertinimą ir įrodo, kad tai vienas saugiausių elektromobilių Europos rinkoje. „Hyundai“ yra įsipareigojusi visiems eismo dalyviams užtikrinti aukščiausio lygio saugumą, tuo pat metu savo klientams siūlydama naujoviškus mobilumo sprendimus. Šis naujausias „Euro NCAP“ apdovanojimas pabrėžia mūsų pramonės lyderio poziciją ateities mobilumo srityje.
Andreas-Christoph Hofmann „Hyundai Motor Europe“ rinkodaros, produktų ir viešųjų ryšių viceprezidentas

Norint apibrėžti „Euro NCAP“ „Geriausias klasėje“, apskaičiuojama svertinė balų suma kiekvienoje iš keturių vertinimo sričių: „Suaugusiųjų keleivių apsauga“, „Vaikų keleivių apsauga“, „Pažeidžiamų eismo dalyvių apsauga“ ir „Safety Assist“. Šią sumą organizacija naudoja kaip transporto priemonių palyginimo pagrindą. Automobiliai patenka į „Geriausią klasėje“ tik pagal jų įvertinimą su standartine saugos įranga. Papildomi įvertinimai, pagrįsti pasirenkama įranga, neįtraukiami.

„IONIQ 6“ pergalė „Didelių šeimyninių automobilių“ kategorijoje yra sėkmingo praėjusių metų „Euro NCAP“ saugumo testo rezultatas. 2022 m. lapkritį buvo paskelbta, kad naujausiam Hyundai visiškai elektriniam „IONIQ 6“ modeliui buvo suteiktas maksimalus penkių žvaigždučių įvertinimas.

Remiantis „Euro NCAP“, „IONIQ 6“ pasiekė išskirtinai aukštų rezultatų „Suaugusiųjų keleivių apsaugos“ kategorijoje – 97 proc., ir užėmė pirmąją vietą kategorijoje. Tuo tarpu transporto priemonių vertinimo organizacija gyrė „Hyundai Electrified Streamliner“ „vaikų apsaugos“ srityje, kur jis surinko 87 procentus: „IONIQ 6“ suteikė gerą apsaugą visoms svarbioms 6 ir 10 metų manekenų kūno vietoms. Modelis taip pat pasiekė aukštą 90 procentų balą „Safety Assist“ skyriuje.

„IONIQ 6“ SIŪLO AUKŠČIAUSIO LYGIO SAUGUMĄ IR PATOGUMĄ KELYJE

„IONIQ 6“ aprūpintas naujo lygio „Hyundai Smart Sense Advanced Driver Assistance” sistemos, užtikrinančiomis aukščiausio lygio saugumą ir patogumą kelyje. Tai „Highway Driving Assist 2“ (HDA 2), kuri padeda išlaikyti nustatytą atstumą ir greitį nuo priekyje važiuojančios transporto priemonės važiuojant greitkeliu, o važiuojant padeda susikoncentruoti į eismo juostą, gali net aplenkti priekyje važiuojančią transporto priemonę. „HDA 2” leidžia „IONIQ 6“ pasiekti 2 autonominio vairavimo lygį.

Tuo tarpu navigacija pagrįsta išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema (NSCC) padeda išlaikyti atstumą nuo priekyje važiuojančios transporto priemonės ir važiuoti vairuotojo nustatytu greičiu, atspindėdama išmoktą vairuotojo vairavimo stilių. Ji taip pat naudoja navigacijos sistemos informaciją apie kelią, kad optimizuotų automatizuotą vairavimą ir reguliuotų greitį, kad būtų galima saugiai važiuoti posūkiuose ir sankryžose. Be to, „Hyundai Electrified Streamliner“ standartiškai turi septynias oro pagalves, įskaitant vairuotojo sėdynės centrinę oro pagalvę, užtikrinančią papildomą pasyvų saugumą.

Informacijos šaltinis: https://hyundai.autofortasmotors.lt/