„Naujasis „KONA” pripažintas Metų automobiliu, o „Hyundai” dominuoja “Auto Express New Car Awards” apdovanojimuose

https://autofortasmotors.lt/ +37064680660 9-ojo Forto g. 47 Kaunas LT-48100 Įmonės kodas: 303825352
https://autofortasmotors.lt/ +37064680660 9-ojo Forto g. 47 Kaunas LT-48100

Naujasis „Hyundai KONA” švenčia didelę sėkmę – „Auto Express“ naujų automobilių apdovanojimuose buvo apdovanotas „Metų automobiliu“, „Metų mažo visureigiu“ ir „Metų mažos įmonės automobiliu“.

Apdovanojimai buvo įteikti per ceremoniją Londono Barbican konservatorijoje, kurios vakaro metu dominavo „Hyundai”.

„Auto Express“ yra viena iš pirmaujančių automobilių naujienų ir apžvalgų spaudoje ir internete portalų JK, o „New Car Awards“ apdovanojimai įsitvirtino ir buvo paskelbti 1993 m. Apdovanojimus vertina patyrusi testuotojų komanda, kuriai pirmininkauja vyriausiasis redaktorius Steve’as Fowleris, kuris siekia informuoti pirkėjus apie geriausius automobilius rinkoje įvairiuose sektoriuose.

„Auto Express“ ekspertus sužavėjo ilgas visiškai naujojo „KONA” savybių sąrašas, įskaitant dinamišką dizainą, pažangiausias technologijas, erdvų saloną ir puikią vairavimo patirtį, taip pat išskirtinį pasirinkimą tiek privatiems pirkėjams, tiek ieškantiems įmonės automobilio. Galimos hibridinės elektrinės (HEV) ir visiškai elektrinės (EV) versijos su vidaus degimo varikliu (ICE).

Tai padėjo iškovoti du labai vertinamų kategorijų laimėjimus, taip pat trokštamą „Metų automobilio” titulą – antrą kartą per trejus metus „Hyundai” laimėjo aukščiausią apdovanojimą po „IONIQ 5” pergalės 2021 m.

IONIQ 6 taip pat buvo pripažintas „Geriausias įmonės automobilis 2023 m.” „Autocar” apdovanojimuose ir „Metų sedanas 2023 m.” „GQ Car Awards” apdovanojimuose. Be to, buvo patvirtinti jo puikūs saugumo įgaliojimai, nes „Euro NCAP” jis gavo penkių žvaigždučių saugos įvertinimą ir “Geriausias klasėje” apdovanojimą kategorijoje iš atrinktų didelių šeimyninių automobilių.

„Fleet World“ jį taip pat paskelbė „Geriausiu EV kompaktišku prabangiu automobiliu” „Great British Fleet Awards“ apdovanojimuose.