Magnetinė šviestuvų sistema: kaip vienas sprendimas keičia visą apšvietimo sampratą

http://www.sietynas.lt +37067104951 Draugystės g. 19, Kaunas Įmonės kodas: 134290935 Įmonės PVM kodas: LT342909314
http://www.sietynas.lt +37067104951 Draugystės g. 19, Kaunas
Šviestuvai

Šiuo metu itin populiarios bėginės šviestuvų sistemos. Jų yra įvairių, tačiau labiausiai paplitusios yra 1Ph, 3Ph ir šiuo metu itin sparčiai populiarėjanti magnetinė šviestuvų sistema.

Esminis magnetinės sistemos privalumas tas, kad į profilį montuojami įvairaus tipo stilingi šviestuvai: juostiniai – bendram apšvietimui, fiksuoti taškiniai – tiesiai po jais esančioms erdvėms apšviesti, taip pat reguliujamieji akcentiniai.

Tokia sistema puikiai įsikomponuoja į bet kokio stiliaus interjerą, net ir klasikinį. Prireikus šių šviestuvų vietą itin paprasta ir patogu keisti, nes juos profilyje laiko magnetas, tad šviestuvus nesunku ne tik įdėti, bet ir išimti. Tik spragt – ir viskas. Visos konstrukcinės detalės pasislepia magnetinio profilio viduje, todėl matoma tik estetiška ir funkcionali šviestuvo dalis.

„Light Plan“ prekės ženklo atstovė bei apšvietimo sprendimų specialistė Ina Sapožnikova plačiau papasakojo apie šio prekės ženklo magnetinę šviestuvų sistemą L-CLICK.20. Šioje serijoje rasite priglaistomus ir paviršinius profilius, o sistemos šviestuvai gali būti tiek paprasti (tiesiog įjungiami ir išjungiami), tiek ir išmanieji.

Kaip minėta, L-CLICK.20 profilis gali laikyti skirtingos apšvietimo paskirties šviestuvus, dėl to daug kam kyla klausimas – kaip sukurti norimos nuotaikos apšvietimą, kai vienoje linijoje yra tiek juostiniai šviestuvai, kurie skleidžia bendrą, darbinę šviesą, tiek akcentiniai, šviečiantys jaukia, kontrastinga ir nevarginančia šviesa?

Apšvietimo idėjos
Ekspertai sutaria, kad  būtent dabar vyksta apšvietimo koncepcijos virsmas, kai apšvietimas valdomas nebe grupėmis, o iš anksto nustatytomis scenomis, kai vienu jungiklio paspaudimu įsijungia keletas skirtingų šviestuvų grupių, kurių intensyvumas skirtingas.

Tai žmogui suteikia visai kitokią patirtį ir komfortą. Išmaniųjų L.CLICK.20 šviestuvų serija leis patogiai valdyti apšvietimą, susikurti apšvietimo scenas, pasirinkti šviesos  intensyvumą bei spalvinę temperatūrą pagal Jūsų poreikį.

Bėginiai
Ir svarbiausia, tam nereikia specialių žinių, viską gali susikonfigūruoti vartotojas, o pasikeitus poreikiams pasikoreguoti savarankiškai. Tai yra didelis privalumas, lyginant su klasikinėmis išmaniosiomis apšvietimo valdymo sistemomis, kai bet koks konfigūravimas turi būti atliktas specialisto.

Jungiklis

„Zigbee“ protokolas – tai išmanusis, lengvai įgyvendinamas, bevielis apšvietimo valdymo būdas.

Savo funkcionalumu, įrenginių gausa ir valdymo paprastumu atitinka net pačių išrankiausių vartotojų poreikį. Pagrindiniai nustatymai atliekami mobiliaisiais telefonais ir/ar kitais išmaniaisiais prietaisais.

Apšvietimą valdyti galima naudojant įprastus klasikinius jungiklius, bevielius jungiklius, išmanųjį LCD pultą ar „Apple“ arba „Android“ išmanųjį laikrodį. „Light Plan“ asortimente yra ne tik išmanieji magnetiniai šviestuvai, bet ir papildomi priedai ir valdikliai, kuriais ir kitus namų apšvietimo elementus galėsite paversti išmaniaisiais.

Valdiklis

Tai didžiulis privalumas, kad yra galimybė išmaniai valdyti ne tik magnetinę sistemą, bet integruoti ir kitus toje pačioje erdvėje esančius šviestuvus, pavyzdžiui, kabamuosius, įleidžiamuosius, ar paslėptas LED juostas.

Skirtingų galingumų bei matmenų ir įvairaus dizaino šviestuvai leis sukurti norimą šviesos sceną, kurioje  jausitės komfortiškai.

Norite savo namuose magnetinės apšvietimo sistemos ar kitų šiuolaikiškų apšvietimo sprendimų, bet nežinote, kaip sukomplektuoti ir pasirinkti tinkamus šviestuvus bei priedus?

Apšvietimo salono „Sietynas“ konsultantai atsakys į visus Jūsų klausimus, padės išsirinkti apšvietimo sprendimą,  apskaičiuos, kiek ir kokių šviestuvų Jums reikia kokybiškam apšvietimui.

Užsukite ir pamatykite sumontuotą magnetinę sistemą salone „Sietynas“ adresu Draugystės g. 19, Kaunas. Šią magnetinę sistemą rasite ir internete  www.sietynas.lt, o prireikę konsultacijos rašykite info@sietynas.lt arba skambinkite telefonu +370 602 29933.