Mitai apie plienines stogo dangas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Mitas 1: Žaibo smūgio tikimybė esant plieninei stogo dangai yra didesnė.

Realybė: plieninės stogo dangos buvimas nepadidina tikimybės, jog į Jūsų namus gali trenkti žaibas. Tiesą sakant, jeigu taip ir atsitiktų, plieninė stogo dangą padės išsklaidyti įtampą ir kadangi medžiaga nėra degi, Jūsų stogas tikrai neužsidegs.

Mitas 2: Lyjant, plieninė stogo danga kelia daug triukšmo.

Realybė: Jūs tikriausiai galvojate apie tas senas pigias plienines stogo dangas virš tvarto, kurios lyjant skambėdavo kaip kulkosvaidis.. Šiuolaikinė plieninė stogo danga paprastai yra diegiama per fanerą, kietą apkalą, arba jau esamą stogą. Lyjant triukšmo tikrai nebus daugiau negu esant įprastai stogo dangai. Ir atvirkščiai, dažnai plieninės dangos stogas bus tylesnis už ne plieninį, apsaugos nuo triukšmo ir blogo oro.

Mitas 3: Plieninė stogo danga yra labai brangi.

Realybė: Jums gali pasirodyti kitaip, tačiau tai tikrai nėra tiesa! Tai gali Jus nustebinti, tačiau plieninė stogo danga Jums kainuos pigiau negu asfaltinė stogo danga, jeigu pakankamai ilgai gyvensite savo namuose. Tokia stogo danga ne tik pakels stogo vertę, bet padės sumažinti ir būsto vėsinimo kainas. Plieninė stogo danga gali sumažinti iki 50 proc. energijos sąnaudų vasaros mėnesiais. Galų gale, plieninė stogo danga gali būti paskutinė Jūsų namuose kada nors diegta danga, su sąlyga, jog stogas bus įrengimas kokybiškai ir darbus atliks kvalifikuotas specialistas.

Mitas 4: Plieninė stogo danga yra neatspari rūdims.

Realybė: Šiuolaikinė plieninė stogo danga yra tinkama naudoti dešimtmečius. Plieninė stogo danga yra padengta cinku arba aliuminiu. Šios medžiagos yra pritvirtintos prie plieno ir nudažytos aukštos kokybės dažais, specialiai apsaugančiai stogo dangą nuo blogiausių oro sąlygų, suteikia pasirinktam produktui norimą spalvą bei išvaizdą.

Mitas 5: Plieninė stogo danga yra neatspari įlenkimams.

Realybė: Šiuolaikinė plieninė stogo danga yra sukurta taip, kad metų metus atlaikytų atšiaurias oro sąlygas, tokias kaip pavyzdžiui kruša, stiprus vėjas ir sniegas. Plieninė stogo danga tikrai nebus paveikta nei krušos nei itin stipraus vėjo. Dauguma šiuolaikinių plieninių stogo dangų sistemų yra pritaikytos prie vėjo sulig 120mph. Plieninės stogo dangos išlieka nepažeistos net uraganų. Nėra neįprasta matyti nepažeistą tokios dangos stogą, tuo tarpu kai kitos stogo dangos dažnai būna lieka be kai kurių savo dalių praūžus uraganui.

Papildomas mitas: Neįmanoma yra vaikščioti per plieninę stogo dangą jos nepažeidžiant.

Realybė: Nepaisant to, kad plieninėmis stogo dangomis drąsiai galima vaikščioti, Jūs privalote imtis visų įmanomų atsargumo priemonių prieš tai darydami. Tokiu atveju, rekomenduotume autis geros firmos bėgimo batelius, kurie Jums būnant ant stogo padėtų išsaugoti saugią pusiausvyrą. Venkite vaikščioti stogu tuomet, kai lyja, lengvai galite paslysti ir nugriūti. Laikykitės nuo stogo atokiau, kai jo paviršius yra šlapias. Kreipkitės pas specialistus patarimų, susijusių su tuo, kaip saugiausia yra vaikščioti jų įrengtais stogais.