ROCLITE blokeliai – kieti kaip akmuo, lengvi kaip pūkai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ekologiški ir šilti

Akytojo betono kokybė didžiąja dalimi priklauso nuo gamybos technologijų, kurios skirtingose gamyklose gali skirtis. „VKG PLOKK“ gamykloje gaminami ROCLITE blokeliai – vieni iš labiausiai pritaikytų individualiai statybai tiek pagal matmenis, tiek pagal svorį ir savybes. Ne veltui ROCLITE prekės ženklo pavadinime panaudoti angliški žodžiai „rock“ (akmuo) ir „lite“ (lengvas): ROCLITE – lengvas ir kietas kaip akmuo. Šie žodžiai puikiai apibūdina šios medžiagos fizines savybes.

ROCLITE – tai autoklaviniai akytojo betono (dujų silikato) blokeliai dėl savo sudėties ekologiškumo skalėje yra antri po medienos. Juose nėra dirbtinių cheminių medžiagų. Visos žaliavos yra natūralios mineralinės – tai cementas, kalkės ir susmulkintas kvarcinis smėlis. Uždarose blokelių porose yra didelė dalis oro, todėl jie itin lengvi ir šilti. Dėl tos pačios priežasties jie, palyginti su kitais blokeliais, yra šiltesni, nes visiems gerai žinoma, kad oras vakuume yra geriausias izoliatorius.

Kvėpuoja

Sienos iš ROCLITE blokelių – tai natūrali, kvėpuojanti ir šilumą akumuliuojanti išorinių sienų konstrukcija, kuri sukuria sveiką ir malonų patalpos mikroklimatą, prilygstantį rąstinių pastatų mikroklimatui. Sienos išlygina temperatūros svyravimus: šaltais žiemos vakarais tokiame pastate išlieka jauki šiluma, o karštomis vasaros dienomis – maloni vėsa. Akytojo betono blokeliai šiek tiek įgeria drėgmės statybos metu, kol neuždengti, bet dėl oro cirkuliacijos porose ją greitai ir atiduoda.

T. y. vyksta vadinamasis sienų ir viso namo kvėpavimas. O jeigu blokeliai apšiltinami mineraline vata, sienos vandens garus praleidžia ir išgarina dar geriau. ROCLITE blokeliai klijuojami klijais, siūlės plotis – vos 2–3 mm, todėl per siūles nesiformuoja šilumos tilteliai.

 

Izoliuoja garsą ir nedega

Kadangi akytojo betono blokeliai yra vienalyčiai ir turi uždarų porų struktūrą, tai garantuoja didelį tvarumą, gerą garso izoliaciją, lengvą montavimą ir lengvą apdorojimą statybos metu. Blokeliai gali būti gręžiami, frezuojami, pjaunami bet kokiu kampu. Jie patogūs norint atlikti įtvirtinimus ar instaliacinius darbus (to nepasakysi apie kitus blokelius). Nuo blokelio lengva atpjauti net 1 cm storio sluoksnį – blokelis nesutrupa. Medžiaga yra lengvai apdirbama, atspari vandeniui ir šalčiui. Pažymėtinas ir šių blokelių matmenų tikslumas (±1mm), palyginti su visomis kitomis blokelių rūšimis.

ROCLITE – tai akmuo su geriausiomis medienos savybėmis, tačiau, skirtingai nei mediena, nedega, nepūna ir yra atspari drėgmei. Akytbetonis yra tinkamiausias pasirinkimas vienalytėms sienoms.

Dar vienas svarbus ROCLITE akytojo betono blokelių privalumas – aukšta atsparumo ugniai klasė. Šie blokeliai yra nedegūs, taigi ir neišskiriantys toksiškų komponentų, o įsiplieskus ugniai pastato viduje neleidžia jai plisti. Palyginti su keraminiais blokeliais, akytojo betono blokeliai yra kur kas atsparesni šalčio ciklams – atlaiko jų daugiau.

Svarbu paminėti, kad akytojo betono blokeliai yra pilnaviduriai, neturi jokių skylių, taigi jūsų sienos bus vientisos ir vienalytės, o to nebus jas mūrijant iš keraminių, silikatinių ir betoninių blokų. Name iš akytojo betono blokelių nebus problemų kabinant spinteles, ar kitus sunkius daiktus.

 

Kaip rodo skaičiavimai, šiandien optimaliausias pasirinkimas kainos, savybių ir darbo sąnaudų požiūriu yra akytojo betono blokeliai.

 

UAB "BALTPARMA" yra oficialus ROCLITE atstovas.

 

UAB „BaltParma“
Rodūnios kelias 11, LT-02189 Vilnius
Tel.: +370 (5) 216-4876, Faks.: +370 (5) 216-7765
Mob.: +370 613 07 100; e-mail: info@baltparma.lt
www.baltparma.lt