Modernus namas uždarame Laurų kvartale – ieškantiems ramybės ir privatumo

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Saugumas ir ramybė mieste arba modernumas gamtos apsupty

 

Uždarame Laurų kvartale parduodamas daugiau nei 400 kvadratinių metrų modernus namas. Gyvenamoji teritorija itin saugi, privati ir su pilnai išvystyta infrastruktūra. „Uždaras Laurų kvartalas Vilniuje yra itin saugus ir ramus – jame visą parą dirba gyva apsauga, o į pačią teritoriją niekas laisvai negali patekti, – pasakoja namą parduodantis brokeris Robertas Karalius.

 

– Šiai privačiai ir uždarai teritorijai yra būdingos tam tikros savitos bendruomenės taisyklės bei tvarka, kurių visi laikosi, ir tai padeda sukurti jaukią, patogiam gyvenimui pritaikytą aplinką.“ Pasak brokerio, Laurų kvartale yra pilnai išvystyta infrastruktūra: ištiestos kokybiškos gatvės, pasivaikščiojimo takai, įrengtas apšvietimas.

 

„Tai didelis privalumas šeimoms, nes tiek dienos, tiek vakaro metu gyventojai gali būti ramūs dėl savo vaikų, kurie saugiai gali važinėtis dviračiu, paspirtuku ar žaisti už kiemo ribų su kaimynais“, – vidinį saugumą akcentuoja R. Karalius.

 

Skelbimą apie parduodamą namą ir daugiau nuotraukų rasite portale Aruodas.lt pagal šią nuorodą. Šis namas puikiai tinka norintiems gyventi mieste, bet tuo pačiu susikurti savo asmeninę, privačią oazę. „Šis įspūdingas modernus namas įsikūręs itin geroje kvartalo lokacijoje – priešais miškas, o šalimais esantys pastatai suprojektuoti taip, kad nei iš namo terasos, nei iš sklypo visiškai nesijaučia kaimynystė“, – privatumą ir ramybę garantuojančius privalumus vardija pašnekovas.

 

Anot jo, tiek šio namo, tiek aplinkinių pastatų projektavimo dėka, gyventojai vienas kito nemato, atrodo, tarsi gyventum privačioje teritorijoje šalia miško. Miškingas plotas tęsiasi apie vieną kilometrą – šiuo spinduliu už Lauro kvartalo ribų nėra jokių kitų gyvenamųjų namų. Tai tarsi kurortas mieste, kurį supa pušynas, upės slėnis. Šis namas – tai lyg gyvenimas modernioje saugioje aplinkoje bei kartu draugystėje su gamta.

 

Namo funkcionalumas aprėpia šiuolaikinio žmogaus poreikius

Namą parduodančio brokerio R. Karaliaus teigimu, pats šio modernaus namo funkcionalumas ir išplanavimas taip pat yra išskirtinis: jis tiks tiek jaunai šeimai, tiek norintiems susikaupti darbui, tiek trokštantiems turėti nuosavą SPA. Beveik visos svarbiausios erdvės yra įrengtos pirmame aukšte: svetainė, virtuvė, valgomasis, darbo zona ir pagrindinis miegamasis.

 

„Pagrindinio miegamojo įrengimas pirmame aukšte yra išties patogus sprendimas – privatumas nuo kitų miegamųjų, galimybė tik prabudus išeiti į terasą, nerti į baseiną ar mėgautis erdvaus sklypo privalumais“, – pristato brokeris. Taip pat pirmame aukšte yra ir SPA zona, kuri veikia kaip daugiafunkcinė patalpa, kur tuo pačiu įrengtas ir pagrindinio miegamojo vonios kambarys, o šalia galima mėgautis pirtimi, burbuline vonia ar tiesiog ilsėtis. Antrame aukšte – trys miegamieji, kur galėtų būti vaikų ar svečių zona. Šis namas itin funkcionalus, todėl nauji šeimininkai galės lengvai keisti esamų erdvių paskirtį.

 

Taip pat name įrengtas dvigubas garažas. Namas orientuotas pietų kryptimi, todėl saulė lepina beveik visą dieną, o šviesa dar labiau praplečia vidaus erdves. Kaip pastebi R. Karalius, namo vidaus patalpos, pro kurių langus matosi miškas, tampa tarsi beribės ir susilieja su gamta. Apžiūrėkite.

 

„Dar vienas išskirtinis šio namo privalumas yra lauko baseinas, nes tikrai nedaug namų Vilniuje turi šitokią prabangą ir privalumą plaukioti savo kieme“, – dar vieną privalumą pateikia prabangaus nekilnojamojo turto specialistas. Baseinas įrengtas prie namo, o šalia – terasa, gultai. Į jį galima patekti tiek iš miegamojo, tiek iš SPA zonos, svetainės ar darbo kambario. Patį vidinį kiemą su baseinu tarsi apjungia ir apsupa žaluma, o plaukiojant pilnai atsiveria vaizdas į pušyną.

 

Namas pastatytas 2007 metais, tačiau jau tuomet įrengti modernūs sprendimai, kaip profesionali „JUNG“ išmanių namų sistema, kuri puikiai veikia ir atitinka šiandieninius poreikius. „Visa įranga yra pažangi ir ilgaamžė, todėl norint galima be jokių problemų įdiegti papildomas išmaniąsias sistemas ar pagal naujų šeimininkų poreikius adaptuoti jau esamas bei jas nuolat atnaujinti: reguliuoti nuotoliniu valdymu per išmaniąsias programėles telefone ir kt. Svarbiausia, kad visa įranga veikia ergonomiškai ir palengvina buitį“, – įdiegtą vidinę sistemą aptaria R. Karalius.

 

Jis taip pat akcentuoja ir kitus kokybiškus įrengtus sprendimus: pagrindinėse namo erdvėse veikia „BOSE“ garso sistema, viso namo švara rūpinasi centrinis namo siurblys, o puikią vidaus oro kokybę užtikrina rekuperacinė vėdinimo sistema. „Šis namas aprėpia visus šiuolaikinio žmogaus poreikius: nuo modernumo iki ramybės, nuo funkcionalumo iki privataus SPA, todėl būsimi gyventojai galės gyventi itin saugiai ir patogiai“, – pasakoja brokeris R. Karalius.