„Layher“ pastoliai fasado darbams – kokius pasirinkti, kad netektų gailėtis?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kodėl gamintojas svarbus pastolių pasirinkimui?

Ieškantiems pastolių fasado apdailai ir kitoms reikmėms, svarbu atkreipti dėmesį, kad konstrukcijų kokybę lemia ne tik jų kaina, bet ir gamintojas.

Aukštos reputacijos prekės ženklais pasitikėti tikrai verta. Vienas tokių – „Layher“. Tai Vokietijos gamintojas, kuris tikrai nenuvilia. 70 metų patirtis, puikūs klientų atsiliepimai ir dėmesys technologijų pažangai lėmė šio prekės ženklo išskirtinumą ir konkurencingumą.

Visos „Layher“ pastolių sistemos gaminamos iš aukštos kokybės plieno ir kitų sertifikuotų medžiagų, griežtai laikantis visų saugumo reikalavimų. Nenuostabu, kad investicijos į gaminių tobulinimą, ilgametė patirtis ir kūrybiškumas lemia sėkmę –„Layher“ Europos ir kitose rinkose lyderiauja jau daugybę metų ir spėjo tapti kokybės sinonimu.

„Layher Baltic“ fasado pastoliai džiugina savo patvarumu ir ištobulintomis technologijomis, todėl šio prekės ženklo gaminius drąsiai renkasi geriausi savo srities ekspertai, tačiau šios konstrukcijos saugios ir mėgėjams.

 

Unikali sistema užtikrina darbų sėkmę

Geriausiems rezultatams rekomenduojami naujos kartos SpeedyScaf® pastoliai, kurie buvo kuriami specialiai fasado darbams: džiaukitės saugumu, efektyvumu ir puikiais rezultatais.

Kuo vartotojus džiugina ši konstrukcija?

Atsakome:

Itin tvirta konstrukcijų fiksacija. Specialūs pleištai prilaiko pastolių apsauginius turėklus ir užsifiksuoja itin tvirtai. Tokiu būdu konstrukcija yra dar patvaresnė, o meistrai darbo metu – saugesni.
 

Reguliuojama individualiai. SpeedyScaf® sistema yra nesunkiai reguliuojama pagal individualią situaciją, todėl pritaikoma darbui bet kokiomis sąlygomis.
 

Paprastas naudojimas. Ši pastolių sistema pasižymi labai greitu ir nesudėtingu surinkimu bei išmontavimu, todėl darbas su SpeedyScaf® yra dar efektyvesnis.
 

Nedidelis svoris. kuriant SpeedyScaf®, vienas iš pagrindinių tikslų buvo konstrukcijai suteikti stabilumo užtikrinant nedidelį svorį, kad pastolius lengvai galėtumėte perkelti iš vienos vietos į kitą.
 

Ergonomiška darbo priemonė. Dėl unikalios konstrukcijos ant šių pastolių patogu ir komfortiška dirbti.
 

Papildomai komplektuojami su kitais elementais. Pagal Jūsų poreikius, Layher SpeedyScaff fasadiniai pastoliai gali būti komplektuojami su įvairiais aksesuarais, pavyzdžiui, funkcionaliomis pastolių sandėliavimo paletėmis, vertikaliais keltuvais ir kt.
 

Sklandus darbas net sudėtingoje situacijoje. Nesvarbu, žemė lygi, ar išvagota paviršiaus nelygumų, reikia platinti pastolius, ar trukdo įdubos, išsikišimai ir plyšiai. Visiems iššūkiams yra atsakymas – specialios ištobulintos praplėtimo, prailginimo dalys kiekvienai struktūrai, taip taupant Jūsų laiką ir išvengiant neplanuotų išlaidų.
 

3 inovacijos viename. Priklausomai nuo reikalingo apkrovos dydžio, pritaikymo, transportavimo ir sandėliavimo galimybių, Jūs galite sujungti pastolius, kurie yra sukurti Jūsų specifiniams poreikiams. „Layher“ gaminių lankstumas suteikia nepalyginamą įvairovę, optimalų pakrovimą ir mažiausią įmanomą medžiagų naudojimą.

„Layher Baltic“ fasado pastoliai – tai puikus pasirinkimas įvairaus sudėtingumo darbams. Kviečiame išmėginti ir tuo įsitikinti patiems! Jūsų laukia kokybės garantija: visi pastoliai ir papildomi komponentai yra ištobulinti iki smulkmenų, sukurti pagal naujausias technines koncepcijas ir rūpestingai ištestuoti gamykloje.

 

Jūsų laukia išsami konsultacija, visada draugiškas aptarnavimas ir prekių pristatymas visoje Lietuvoje ir visada puikus kainos bei kokybės santykis. Susisiekime ir pasiūlysime pastolių sprendimą, kuris tinkamiausias būtent Jums!