Tvarka vonios kambaryje. Taisyklės

https://www.arsan.lt/ 8-608-08686 Lakūnų 51, Vilnius 09108 Įmonės kodas: 302720964 Įmonės PVM kodas: LT100006644813
https://www.arsan.lt/ 8-608-08686 Lakūnų 51, Vilnius 09108

Norint palaikyti tvarką vonios patalpoje – svarbiausia yra laikytis kelių paprastų taisyklių, kurias čia ir aptarsime. Esame tikri, kad tokiu atveju namų SPA bus išbaigtas, toks, koks Jums labiausiai patinka, harmoningas, stilingas, jaukus…

Žinoma, viskas prasideda nuo švaros, tvarkos. Tikrai tiek dušo padėklai, tiek kriauklės ir net unitazai, kurie dažnai yra vonios patalpoje, nėra reiklūs. Svarbiausia yra tinkamai mokėti jais pasirūpinti.

Dušo padėklai ARSAN salone Vilniuje.

Geros kokybės įranga

Bet kuriuo atveju pirmiausia yra reikalinga geros kokybės įranga. Tai yra vonia arba dušo kabina, gali būti ir padėklas, kuris yra derinamas su stiklo siena. Šiuo metu opcijų tikrai gana daug. Bet kuriuo atveju kokybė turi būti prioritetas. Juk tai yra perkama daugeliui metų, tad norint, kad ir tarnautų ilgai, ir išlaikytų kokybę – svarbu yra rinktis sertifikuotą įrangą.

Rekomenduojama rinktis kokybiškus dušo padėklų gamintojus, tokius, kaip Aco, PAA baths, Radaway, Ravak.

Ekologiški valikliai

Norint, kad po valymo daiktai, įranga, baldai nebūtų sugadinti – labai svarbu yra ekologiški valikliai, kuriuose dažniausiai nėra daug chemijos. Šiuo metu variantų tikrai yra gana daug. Dažniausiai tokie valikliai kainuoja brangiau, tačiau jie gali lygiai taip pat padėti palaikyti švarą ir tvarką patalpose. Tik reikia ieškoti jūsų erdvei labiausiai tinkamų priemonių.

Valymo reguliarumas

Norint, kad vonios kambaryje būtų kuo daugiau tvarkos, svarbu, kad būtų laikomasi reguliarios priežiūros. Kai kurie valo vonios patalpą po kiekvienų maudynių. Žinoma, kad tai yra pats geriausias scenarijus. Tačiau dažniausiai valyti taip dažnai gali ne kiekvienas. Ką jau kalbėti apie tai, kad reikia nemažai laiko, kad patalpa būtų taip intensyviai valoma. Visgi, bent jau kartą per savaitę –  dažniausiai optimalus standartas.

Daiktų laikymo zonos

Galiausiai, gera vonia yra ta, kurioje daug erdvių galinčių padėti kur kas paprasčiau organizuoti daiktus ir palaikyti tvarką. Tam reikia nrt imk specialių baldų, kuriuose yra daug stalčiukų, tačiau taip pat ir dėžučių, kurios leis tinkamai išnaudoti daiktų kategorizavimą. Svarbiausia yra pradėti nuo didžiausių ir judėti link mažiausių. Esame tikri, kad tokiu atveju namuose bus kur kas gražiau, o tai daugeliui svarbu.

Vonios kambarys yra vienas svarbiausių namuose. Daugeliui žmonių tai yra namų SPA vieta, kuri padės pamiršti visus rūpesčius, leis atsipalaiduoti, galiausiai, pasirūpinti savo kūnu. O sakoma, kad kai kūnas yra švarus – siela irgi yra tokia.