Kokio stiliaus vonios patalpas dažniausiai renkasi lietuviai?

https://www.arsan.lt/ 8-608-08686 Lakūnų 51, Vilnius 09108 Įmonės kodas: 302720964Įmonės PVM kodas: LT100006644813
https://www.arsan.lt/ 8-608-08686 Lakūnų 51, Vilnius 09108

Lietuviai yra kūrybingi žmonės, kurie labai daug dėmesio skiria savo namams. Norisi, kad juose viskas iki mažiausių smulkmenų būtų įrengta taip, kaip patinka. Tad ir dizainerių patarimai dažniausiai tampa antraeiliai.

Kad ir ko yra ieškoma: reikalingi vonios praustuvai, dušo kabina, bet kas – svarbiausia rinktis geros kokybės, kadangi tik tokiu atveju bus galima būti ramiu, kad kartą įsigijus daiktas jums tarnaus labai daug metų.

Klasika – amžina

Stilių yra labai daug, tačiau dažniausiai daugiausia dėmesio sulaukia klasika. Kodėl? Kadangi ji yra universali. Tiek klasikiniai baldai, tiek interjero akcentai ir  po daugelio metų puikiai atrodo, traukia akis, svarbiausia – nepabosta. Juk svarbiausias klasikos bruožas ir yra universalumas.

Svarbiausia atminti, kad klasika tikrai nėra nuobodi. Daugelis galvoja, kad ji labai šabloniška, labai apkrauta ir labai masyvi. Tai tikrai nėra tiesa. Klasikos variacijų gali būti labai daug ir esant tokiai plačiai daiktų pasiūlai rinkoje – kiekvienas gali rasti jam labiausiai tinkamą variantą.

Modernizmas ir minimalizmas

Greta klasikos kaip priešinga opcija dažniausiai yra minimas modernizmas. Jis neatsiejamas nuo minimalizmo, taip pat – ryškių, akis traukiančių formų. Svarbiausia yra rinktis tokius akcentus, kurie patinka Jums, o ne kuriuos nurodo dizaineriai. Minimalistinis dizainas dažniausiai yra šabloniškas, paprastas. Tačiau kai kuriems jis patinka, kadangi nereiklus, leidžiantis paprastai palaikyti tvarką namuose.

Jaukumas – visose patalpose

Kad ir koks stilius bus palaikomas-  pati svarbiausia sąlyga yra kurti jaukumą. Juk tuomet namai ir bus tikrais namais. Jaukumui kurti reikia įvairiausių smulkmenų, kurios gali būti siejamos ne tik su estetika, tačiau taip pat ir funkcionalumu. Kadangi šiuo metu akcentai vonios kambariui gali būti perkami internetu – paieškos gali būti greitos ir džiuginančios.

Paprasta priežiūra

Svarbu, kad vonia būtų tinkamai prižiūrima. Būtent švara suteikia galimybę visada gerai jaustis bet kokioje patalpoje. Priemonių valymui yra daug. Tačiau visos jos bus efektyvios tik tuomet, kai valysite geros kokybės patalpas. Labai puikiai matyti, kaip chemija veikia aukštos kokybės baldus ir tokius, kurie pagaminti iš prastų medžiagų. Netaupykite niekam. Juk vonia yra ta patalpa, kurioje galima ilsėtis pabėgus nuo viso pasaulio.

Sukurkite tokią vonią, kurioje kiekvienas SPA ritualas leis jums visada jaustis puikiai. Juk tai yra laikas, kurį turite sau skirti ir kuris padės pamiršti dienos vargus.

Vonios praustuvą tikrai išsirinksite svetainėje www.arsan.lt