Rekuperatoriai „Nordic“ – skandinaviškas komfortas jūsų namuose

https://nit.lt +370 5 27 28 552 Savanorių pr. 151 Įmonės kodas: 125984316 Įmonės PVM kodas: LT259843113
https://nit.lt +370 5 27 28 552 Savanorių pr. 151
Rekuperatoriai "NORDIC"

Skandinavijoje statomiems namams tenka atlaikyti vieną atšiauriausių pasaulio klimatų. Todėl „Flexit“ (Norvegija) siekia geresnio patalpų vidaus mikroklimato, kuris yra svarbus gerovei ir gerai sveikatai. Pasitelkdama novatoriškus sprendimus bendrovė prisideda prie išmanesnių namų ir ekologiškesnių pastatų kūrimo. Kartu tai ir „Flexit“ indėlis pereinant prie ekologiškos žaliosios ekonomikos, turinčios mažesnį poveikį aplinkai ir išmetančios mažiau teršalų.

Subalansuotas patalpų vidinis mikroklimatas

„Nordic“ serija – tinkami vėdinimo įrenginiai šalto klimato rinkoje, kuriai priskiriama ir Lietuva. Šie rotaciniai rekuperatoriai užtikrina subalansuotą vėdinimą ir aprūpina namus tinkamos temperatūros, filtruojamu ir gaiviu oru. Naujuosius įrenginius lengva valdyti naudojant programą išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje arba įprastą valdymo pultą.

Tarptautinis kokybės patvirtinimas

„Nordic“ yra naujieji „Flexit“ gyvenamųjų patalpų vėdinimo įrenginiai, kurie keičia senesnius „UNI“ modelius. Visi „Flexit“ gaminiai yra išbandyti moderniausiose klimato ir garso laboratorijose, todėl galite jais pasikliauti. „Nordic“ serijos rekuperatoriai sertifikuoti „EUROVENT“. Tai teisingų techninių duomenų garantas!

Energinis efektyvumas

„Nordic“ serijos rotaciniai rekuperatoriai buvo sukurti siekiant efektyviai naudoti energiją Skandinavijos ir Baltijos šalių klimato sąlygomis. Vėdinimo įrenginiai efektyviai vėdina butus, individualius namus ir nedidelius komercinius pastatus, padeda sukurti labai gerą, subalansuotą vidaus mikroklimatą.

Rekuperatorius naudoja labai efektyvius rotacinius šilumokaičius, kurių efektyvumo lygis yra iki 85 %, ir EC tipo ventiliatorius, kurių varikliai sunaudoja labai mažai energijos orui transportuoti, todėl jų labai žemas SFP (savitosios ventiliatoriaus galios) rodiklis byloja apie aukšta energinį naudingumą. Be to, papildomai galima prijungti viryklės gaubtą, naudojant „by-pass“ (liet. apvedimo) sprendimą.

Tyliai veikiantys

Vėdinimo įrenginiai yra labai tylūs. Rekuperatoriai yra geriausi savo klasėje, nes jų triukšmo lygis, perduodamas į ortakius ir aplinką, yra mažas.

Kokybiškai filtruojantys

„Flexit“ rekuperatoriuose naudojami aukštos kokybės kompaktiniai filtrai – ePM1 55 % (F7 klasė), kuriuos prižiūrėti ir pakeisti labai paprasta. Be to, filtrų įstatymo kreipikliai neleidžia jiems judėti įrenginio viduje, išvengiant bereikalingo triukšmo.

Vėsos atgavimas

Vėsos atgavimas ir kartu naktinis vėsinimas (kas yra ypač aktualu vasaros metu, kai namuose veikia oro kondicionieriai) yra standartinė „Nordic“ rekuperatorių savybė.

Išmanusis valdymas

Flexit Go programėlėVisi „Nordic“ įrenginiai valdomi programėle „Flexit GO“. Rekuperatorius galima papildyti įvairiais priedais – tiek belaidžiais, tiek prijungtais prie laido, pvz., valdymo pultas, drėkintuvas, slėgio jutiklis virtuvės ventiliatoriui, CO2 jutiklis ir t. t. Valdymo sistema yra parengta valdyti pagal vietinius poreikius.

Kai ištraukiamojo oro drėgmė yra aukšta, funkcija nuo užšalimo užtikrina veikimą šaltuoju metu laiku. Pagal nustatytuosius parametrus visus „Nordic“ įrenginius taip pat galima valdyti naudojant bendrą „Modbus RTU“ sistemą.