Naujiena! Kompaktiškas rekuperatorius virtuvėje virš viryklės

https://nit.lt +370 5 27 28 552 Savanorių pr. 151 Įmonės kodas: 125984316Įmonės PVM kodas: LT259843113
https://nit.lt +370 5 27 28 552 Savanorių pr. 151

Norvegų bendrovė „Flexit“ pristato naujovę rinkoje: – kompaktišką rekuperatorių „Nordic KS3“ su labai efektyviu rotaciniu šilumokaičiu ir dideliu šilumos atgavimo efektyvumu bei mažai energijos suvartojančiais ventiliatoriais. Ir šis ir kiti „Nordic“ serijos modeliai pritaikyti šaltam Šiaurės ir Baltijos šalių klimatui.

Tyliai veikiantis rekuperatorius „KS3“ pritaikytas mažiems ir didesniems butams, sublokuotiems ir individualiems gyvenamiesiems namams. Įrenginio darbinis diapazonas 90-150 m³/h, o gylis tik 318 mm, o aukštis 700 mm, įskaitant gartraukį.

NORDIC 3 rekuperatorius

 

Dėl kompaktiškos konstrukcijos rekuperatorius skirtas įrengti virtuvėje virš viryklės arba spintelėje, pavyzdžiui, prieškambaryje ar skalbykloje.

Vėdinimo įrenginį galima įmontuoti tarp viršutinių spintelių ir paslėpti spintelės durelėmis, tiekiamomis virtuvės baldų gamintojo arba su „Flexit“ priekinių plokščių dizainais. Įrenginys gali būti tiekiamas su skirtingų modelių (Slimline, Facet) ir kelių spalvų gartraukiais.

Rekuperatorius Nordic

„Nordic KS3“ privalumai:

  • Įvairios talpinimo parinktis
  • Galima pasirinkti įvairaus tipo Flexit gartraukius
  • Įvairių spalvų priekinės plokštės dizainas ar integravimas su virtuvės spintelės durimis
  • Energiją taupantis, kompaktiškas ir labai tylus
  • Integruotas drėgmės jutiklis, kuris matuoja vidutinę drėgmės vertę iš visų ištraukiamo oro taškų namuose.
  • Valdymas per Flexit GO programėlę ir debesijos paslaugą arba valdymo pultelį
  • Paprastas montavimas ir patogus aptarnavimas

Rekuperatoriaus valdymas

Kad galėtumėte visiškai valdyti vidinių patalpų mikroklimatą, rekuperatoriuje įdiegta „Flexit GO“ valdymo sistema. Su programėle „Flexit GO“ mobiliajame telefone ar planšetėje galite valdyti vėdinimo įrenginį. Taip pat galima patikrinti triukšmo ar techninės priežiūros ataskaitas, nustatyti norima temperatūrą, parinkti nustatymus, gauti informaciją apie filtrų keitimą ir pan.  Su programėle „Flexit GO“ galėsite viską lengvai atlikti ir nereikės jokių papildomų pultelių.

Papildomas funkcionalumas

Vėsinimo atgavimas (kas yra ypač aktualu vasaros metu, kai namuose veikia oro kondicionieriai) yra standartinė „Nordic“ rekuperatorių savybė. Naudodami Flexit GO taip pat galite įjungti laisvojo (ang. free-cooling)/ naktinio (ang. Night cooling) vėsinimo funkciją. Esant didelei ištraukiamo oro drėgmei, „Flexit GO“ galima įjungti atitirpinimo funkciją, kad būtų užtikrintas veikimas šaltame klimate.

Apie gamintoją

Gamintojas „Flexit“ – rekuperacinio vėdinimo įrangos gamybos pradininkai Europoje – socialiai atsakinga įmonė, kuri rūpinasi moderniais, efektyviais sprendimais, kad kuo labiau būtų apsaugoma aplinka.

„Nordic“ serijos rekuperatoriai sertifikuoti „EUROVENT“. Tai reiškia, kad visi mūsų teikiami šių įrenginių techniniai duomenys yra patikrinti ir patvirtinti Eurovent. Sertifikatas suteikia jums, kaip klientui, papildomo saugumo, kad pateikti duomenys yra tikslūs ir kad įrenginys geriausiai veikia tada, kai jo reikia – esant šaltam klimatui.