Daugiafunkcė ir kompaktiška sistema „Compact“ praktiškiems žmonėms

https://nit.lt +370 5 27 28 552 Savanorių pr. 151 Įmonės kodas: 125984316 Įmonės PVM kodas: LT259843113
https://nit.lt +370 5 27 28 552 Savanorių pr. 151

„Nilan“ (Danija) gaminamas „Compact P“ yra daugiafunkcis įrenginys iš trijų modulių, sujungtų į vieną kompaktišką sistemą. Jis skirtas visų tipų mažai energijos vartojantiems pastatams, individualiems namams, butams ir nedideliems komerciniams biurams, kurių vėdinimo poreikis yra iki 275 m³/val. Šie trys moduliai naudojami vėdinti, šildyti ir buitiniam karštam vandeniui ruošti.

„Compact P“ modulis atgauna energiją iš ištraukiamojo oro, naudodamas labai efektyvų priešpriešinio srauto šilumokaitį. Likusią energiją, kurios nesuvartoja priešpriešinio srauto šilumokaitis, efektyvus „oras–vanduo“ šilumos siurblys suvartoja karštam vandeniui gaminti ir toliau tiekiamam orui šildyti.

Išorinis blokas „AIR 9 Propane“ tiekiamas su reversiniu aušinimo kontūru, o tai reiškia, kad vasarą įrenginys gali atvėsinti tiekiamą orą iki 14 °C. Dėl mažų oro mainų vėsinimas neveikia kaip oro kondicionavimo sistema. Vėsinant tiekiamas oras yra sausinamas, o tai sudaro malonesnį patalpų klimatą, nei įmanoma naudojant įprastą vėdinimo įrenginį be šilumos siurblio.

Integruota drėgmės valdymo sistema

Visi „Nilan“ vėdinimo įrenginiai, skirti gyvenamiesiems namams, turi integruotą, išmaniąją drėgmės valdymo sistemą.

Kai naudojatės vonia arba dušu, valdymo sistema užregistruoja oro drėgmės padidėjimą. Tada ji atitinkamai padidina vėdinimą, kad sumažintų drėgmės lygį. Be to, vonios veidrodis bus neužgaravęs, kai išlipsite iš vonios ar dušo.

Žiemą esant ilgiems šalčiams, patalpų oras gali labai išsausėti. Norint apsaugoti, pvz., baldus ir medines grindis, valdymo sistema gali sumažinti vėdinimą, kad oro drėgmės lygis vėl būtų normalus.

Energiškai efektyvi veikla

Integruodami visus tris blokus į vieną sistemą, sutaupysite daug vietos montavimo vietoje.

Kitas privalumas tas, kad įrenginio valdymo sistemos veikia vieningai, o tai leidžia efektyviai vartoti energiją ir kartu sutaupyti energijos. „Compact P“ yra sertifikuotas kaip energiją tausojantis gaminys Vokietijos „PassivHaus“ institute.

Energetiškai efektyvus yra ne tik patalpų šildymas, bet ir buitinio karšto vandens ruošimas.

HMI jutiklinis skydelisHMI jutiklinis skydelis

Patogus HMI jutiklinis skydelis leidžia lengvai sekti įrenginio veikimą. Meniu struktūra ir aiškinamieji tekstai leidžia lengvai naršyti. Galite pasirinkti iš dviejų skirtingų pagrindinių ekranų, kaip parodyta paveikslėlyje.

Rekomenduojame HMI jutiklinį skydelį pastatyti ten, kur vartotojas jį reguliariai matys ir pastebės galimus perspėjamuosius signalus, pvz., kai reikia pakeisti filtrą.

Tyli ir ekologiška veikla

„Propane R290“ yra ekologiškas švarus šaltnešis, randamas gamtoje, todėl laikomas CO2 neutraliu šaltnešiu.

„AIR 9 Propane“ veikia labai tyliai ir gali būti naudojamas netrikdant jo aplinkos. Vasarą, kai reikia tik karšto buitinio vandens, ventiliatoriaus darbas yra limituojamas sumažinant triukšmo lygį, taip užtiktrinant dar didesnį komforto lygį. Šis apribojimas pradeda veikti, kai lauko temperatūra viršija 7 °C, sumažindamas kompresorių galią iki 60 %. Žinoma, šiuos kriterijus galima pasireguliuoti individualiai.

Daugiafunkcis „Nilan“ sprendimas jungia keletą modernių ir efektyvių technologijų, kad visa bendra sistema proporcingai atitiktų jūsų patalpų dydį ir kuo geriau tenkintų jūsų