Šilumos siurblys „oras–oras“. Ne tik šildo ir vėsina, bet ir valo orą

https://eko2siluma.lt +370 678 85584 Partizanų g. 27, LT-49456 Kaunas Įmonės kodas: 302444868 Įmonės PVM kodas: LT100004994111
https://eko2siluma.lt +370 678 85584 Partizanų g. 27, LT-49456 Kaunas
Šilumos siurblys oras oras

Efektyvus namų šildymas – vienas svarbiausių klausimų, kurį sprendžia besistatantys naujus namus ar renovuojantys jau turimus. Dažniausiai šildymui pasirenkami „oras–vanduo“, geoterminiai šilumos siurbliai arba dujiniai katilai. Lietuvoje šildymo sezonas trunka daugiau kaip pusę metų, o vasaros būna itin karštos, todėl šilumos siurblys „oras–oras“ yra tai, apie ką galėtų pagalvoti kiekvienas.

UAB „Eko2Šiluma“ direktorius Rolandas Grikšas yra įsitikinęs, kad svarbiausias dalykas, nuo kurio pradedama nauja statyba ar renovacija, yra planavimas.

Šilumos siurblio trasą statybų metu išvedžioti techniškai įmanoma absoliučiai bet kur, šiuo atveju komunikacijos gali būti paslėptos sienų viduje ar lubose, estetinis vaizdas išliks nepakitęs.

Labai svarbu, kad variniai vamzdžiai būtų naudojami su reikiamo storio termoizoliacija, pakloti pagal gamintojo techninius reikalavimus, neužlenkti ir neužlaužti. Galima rinktis sieninį, kasetinį, kanalinį arba grindinį vidinį įrenginį.

VERTINGA INVESTICIJA

Paklaustas, kokį šilumos siurblį rinktis tiek šildyti žiemą, tiek vėsinti vasarą,
R. Grikšas nedvejodamas išrinko „Mitsubishi Electric“ MSZ-RW serijos unikalų skandinavišką modelį. Įrenginys yra sukurtas, pagamintas ir testuotas pagal mūsų klimato sąlygas.


Vienas pagrindinių įrenginio privalumų – dar labiau padidinta įrenginio galia. MSZ-RW yra pirmas šilumos siurblys su įdiegta „Hyper Heating“ technologija, kai nominalioji šiluminė galia išlaikoma pastovi net iki –25 °C.

Naudojant optimizuotą atitirpinimo technologiją, šilumos siurblys gali dirbti be pertraukos iki 150 minučių esant minusinei temperatūrai (skirtumas – net visa valanda, lyginant su tradiciniais šilumos siurbliais). Automatinis atitirpinimas užtrunka tik 3 minutes, o tai garantuoja beveik nepertraukiamą šildymą net ir šalčiausiomis naktimis.

Šilumos siurblys oras oras vėsina orą

ŠVARUS ORAS – SVEIKAS ŽMOGUS

Dulkės ir nešvarumai, kurie po kelerių metų naudojimo nusėda šilumokaityje, ant ventiliatoriaus ir viduje, sumažina šilumos siurblio efektyvumą ir trumpina jo ilgaamžiškumą.

Šilumos siurblys oras oras Mistubishi electric

Šilumos siurblio dalys, kurios turi sąlytį su oru, yra padengtos nešvarumus ir riebalus atstumiančia dvigubo barjero danga. Tai leidžia pagerinti energijos vartojimo efektyvumą ir prailginti įrangos naudojimo laiką.

Daugelis mūsų 90 proc. dienos praleidžiame patalpose: namuose, darbe ar mokykloje. Oro, kuriuo kvėpuojame patalpose, kokybė taip pat turi tiesioginį poveikį mūsų sveikatai. MSZ-RW įrenginys pristatomas su aukščiausios kokybės filtrų sistema „Plasma Quad Plus“, kuris sulaiko nuo 94 iki 99 proc. pelėsių sporų, alergenus, bakterijas, dulkes, virusus ir kitas smulkiąsias daleles. „Plasma Quad Plus“ filtrų sistema kartu su dezodoruojančiu filtru sukuria geresnę patalpų aplinką visai šeimai.

3D I-SEE TEMPERATŪRINIS JUTIKLIS

Šilumos siurblys turi „I-see“ infraraudonųjų spindulių temperatūrinį jutiklį, kuris tolygiai paskirsto šilumą visoje erdvėje. Detali analizė leidžia įvertinti ne tik temperatūrinius skirtumus atskirose kambario vietose, bet ir fiksuoti, ar patalpoje yra žmonių.

Jūs galite nustatyti, kad šilumos siurblys orą pūstų link jūsų arba atvirkščiai. Kai temperatūrinis jutiklis užfiksuoja, kad patalpoje nėra žmonių, šilumos siurblys automatiškai persijungia į energiją taupantį režimą.

3D i see temperatūrinis jutiklis
Išorinį įrenginį galima montuoti priešingoje namo pusėje negu vidinis įrenginys, ant stogo, garaže ar kitoje norimoje vietoje. Statybų metu kondensatą galima nukreipti savitaka į kanalizaciją ir taip išvengti papildomų kanalų ar kondensato siurbliuko.

Jau gyvenant name arba bute ir norint turėti šilumos siurblį / kondicionierių, montavimo vieta derinama pagal suplanavimą, interjerą, norint paslėpti komunikacijas sienose formuojami specialūs grioveliai, kondensatas nubėginamas į lauką.

Šilumos siurblių montavimo darbai gali būti atliekami etapais: pirmo etapo metu išvedžiojama šaltnešio trasa, kondensato nubėgimo sistema, antro etapo metu, kai jau nudažytos sienos, sumontuojamas vidinis įrenginys, išorinis įrenginys montuojamas ant pastatomojo arba sieninio tipo stovų. Įrangai suteikiama 5 metų garantija.

Galima sakyti, kad oro kondicionierius – tai investicija į gerą savo ir artimųjų savijautą bei komfortišką gyvenimą.