Šilumos siurbliai „oras – oras“ – komfortas taupant energiją ir tausojant aplinką

https://eko2siluma.lt +370 678 85584 Partizanų g. 27, LT-49456 Kaunas Įmonės kodas: 302444868 Įmonės PVM kodas: LT100004994111
https://eko2siluma.lt +370 678 85584 Partizanų g. 27, LT-49456 Kaunas
Šilumos siurbliai oras oras

Šiomis dienomis šildymo ir oro vėsinimo įrenginiai yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis, be kurios tikriausiai būtų sunku įsivaizduoti patogų gyvenimą namuose nejaučiant diskomforto.

„Mitsubishi Electric“ šilumos siurbliai „oras – oras“ yra efektyvūs ir ekonomiški, todėl jei prioritetas – už šildymą mokėti mažiau, į tokį įrenginį investuoti tikrai verta.

Pagrindinis tokio siurblio privalumas tas, kad vasarą jis gali puikiai pasitarnauti kaip kondicionierius – patalpą vėsinantis įrenginys, o žiemą gali puikiai sušildyti bet kokio tipo patalpą ir suteikti malonų komforto jausmą.

Šilumos siurbliai, veikiantys principu „oras – oras“, yra puiki energiją taupanti alternatyva, jei namuose naudojami įvairūs elektriniai įrenginiai ar krosnis.

Savo kambario šilumos temperatūrą galėtumėte reguliuoti nuotolinio valdymo pultelio mygtuko paspaudimu, renovuojant šildymo sistemą nereikės pirkti brangaus katilo, perdaryti vamzdyno.

Praėjusių metų birželį buvo pasiektas naujas mėnesio karščio rekordas – 35,7 °C, registruotos šešios tropinės naktys – tokiu metu vėsinimo funkcija yra tikras išsigelbėjimas.

Pagal patalpų dydį siūlomi skirtingo galingumo šilumos siurbliai. Nėra gerai rinktis  per  galingą  šilumos  siurblį. Jis eikvos daugiau energijos ir išsijunginės, o tik nuolatinis darbas garantuoja įrenginio ilgaamžiškumą ir ekonomiškumą.

O jei abejojate, ar šiltas oras pasiskirstys visuose kambariuose, atsakome: „Pabandykite namą pripildyti vandens – ar jis pasiskirstys visuose kambariuose? Žinoma, kad  taip.“  Oras  daug  skvarbesnis  už  vandenį, o nuolatinis šilumos siurblio darbas užtikrina stabilią visų namų temperatūrą.

Išskirtinio dizaino šilumos siurblys MSZ-LN-VGHZ – perkamiausias „Mitsubishi Electric“ produktas pastaruosius metus. Vienas iš pagrindinių šio įrenginio privalumų – padidinta įrenginio galia, o tai reiškia, kad šilumos siurblys gali  apšildyti  didesnį  plotą,  lyginant  su  kitais  panašios

galios įrenginiais rinkoje. Kitaip nei tradicinių šilumos siurblių, dėl įdiegtos HYPER HEATING technologijos naujųjų MSZ-LN-VGHZ serijos šilumos siurblių nominalioji šiluminė galia išlaikoma pastovi, net  jei  yra  –15  °C.  Be to, gamintojas garantuoja veiksmingą ir ekonomišką šilumos siurblio darbą net ir pačiomis atšiauriausiomis žiemos dienomis (įrenginiai testuoti iki –35 °C).

Šildymas arba kondicionavimas šiuo siurbliu ypač veiksmingas alergijų ir ligų profi                                        būdas. MSZ-LN- VGHZ įrenginyje įdiegta itin pažangi ir veiksminga plazminė keturių fi sistema „Plasma Quad“ neutralizuoja 99 % virusų, 99 % bakterijų, 94 % kačių plaukų, 98 % žiedadulkių ir 88,6 % dulkių erkučių. Natūralaus oro srauto funkcija su 3D erdviniu temperatūriniu jutikliu garantuoja komfortišką mikroklimatą.

Šilumos siurblys turi „I-see“ temperatūrinį jutiklį, kuris labai tolygiai paskirsto šilumą visoje erdvėje. Jis yra toks išmanus, kad jaučia, kurioje kambario vietoje esate ir pagal tai pritaiko įrenginio darbą. Jūs galite nustatyti, kad šilumos siurblys orą pūstų link jūsų arba atvirkščiai.

Kai kambaryje nieko nėra, priklausomai nuo darbo režimo, srauto temperatūra gali būti automatiškai sumažinama arba padidinama dviem laipsniais. Tarsi nereikšmingas pokytis, tačiau ilguoju laikotarpiu tai leidžia nemažai sutaupyti.

Temperatūrinis jutiklis skenuoja erdvę ir prisimena visus jūsų judesius ir temperatūrą kambaryje. Įvertinus, kuriose kambario vietose praleidžiate daugiausia laiko, šilumos siurblio darbas nustatomas taip, kad šiluma būtų skleidžiama ten, kur jos labiausiai reikia.

Beveik visus šilumos siurblius prijungti prie nuotolinio valdymo galima universaliu valdymo moduliu – WiFi adapteriu. Daugelis pardavėjų kvestionuoja galimybę valdyti nuotoliniu būdu, tačiau kiekvienam įrenginiui adapterius reikia įsigyti atskirai. MSZ-LN-VGHZ jau turi integruotą valdymo modulį.

Per „Mitsubishi Electric MELCloud“ programėlę turėsite galimybę kontroliuoti šilumos siurblio darbą nuotoliniu būdu, grįždami iš darbo ar atvažiuodami į sodybą galėsite stebėti savo šilumos siurblio suvartojamos energijos kiekį.

Ar gali būti geriau?