Kodėl verta rinktis aeroterminį šildymą?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Ši sistema žavi savo patogiu valdymu ir pilna automatizacija, o šildymo kainos yra perpus mažesnės lyginant su tradiciniais, pilnai automatizuotais šildymo būdais. Šilumos siurblys oras-vanduo naudoja lauko orą kaip šilumos šaltinį. Kitaip tariant, jis paima šilumą iš lauke esančio oro ir perduoda ją pastato patalpoms. Oras kaip šilumos šaltinis yra visur ir gali būti panaudojamas be leidimo ir be didelių išlaidų statyboms.

Taip pat ir energetiniu požiūriu jis neatsilieka nuo kitų šilumos siurblių rūšių. Tokio tipo siurblius sudaro dvi pagrindinės dalys: išorinis įrenginys ir vidinis blokas, kurie tarpusavyje sujungti variniais vamzdeliais.

Šiuo metu naujiena laikomi oras – vanduo hibridiniai šilumos siurbliai. Alféa Hybrid Duo Gas. Jais prekiaujanti UAB „Vilpra“ teigia, jog šis siurblys iš kitų išsiskiria tuom, kad jame sukomplektuotas dujinis kondensacinis katilas. Standartiniai oras – vanduo šilumos siurbliai esant žemai minusinei temperatūrai šildymo ar karšto vandens ruošimo metu į pagalbą sau pasitelkia elektrinį kaitinimo elementą.

Šiuo atveju naujoji hibridinė sistema vietoje elektros naudoja dujas, taip dar labiau sumažindama šildymo išlaidas. Šiam įrenginiui Lietuvoje kolkas nėra analogo.

Vidinė oras – vanduo sistemos dalis yra maždaug įprasto šaldytuvo dydžio, kurioje telpa ne tik hidraulinis aeroterminis modulis ir 24 kW dujinis kondensacinis katilas, bet ir 120 l karšto vandens šildytuvas. Tokiu būdu katilinė namuose nėra apkrauta krūva atskirų daug vietos užimančių įrenginių, o atvirkščiai reikalauja kur kas mažiau vietos ir tinka įvairiam interjerui, kadangi užtenka vieno įrenginio, kuris atrodo estetiškai.

Alféa Hybrid Duo Gas šilumos siurblys užtikrina trigubą arba didesnį šilumos kiekį nei suvartoja elektros energijos, ir reikalauja tik minimalios priežiūros. Hibridinės sistemos itin sparčiai populiarėja visame pasaulyje ir ypač Europoje.

 

Parsisųsti išsamų produkto aprašymą galima čia >>

Daugiau informacijos apie prekes Namo inžinerijos ir interjero centras NIC salonuose VILPRA.