Infraraudonųjų spindulių šildytuvas – maloni ir ekonomiška šiluma

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas – tai ekonomiškas ir praktiškas sprendimas, leisiantis pripildyti namus malonios šilumos.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvo veikimo principas

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas remiasi tuo pačiu šilumos spinduliavimo principu kaip ir krosnis ar židinys – skleidžiamos šiluminės bangos. Tačiau jis šildo ne orą, o kūnus (baldus, sienas). Kadangi infraraudonieji spinduliai atsispindi nuo metalinių medžiagų, kaip laidininkas naudojamas iš abiejų pusių saugus ir patikimas stiklas, lengvai praleidžiantis C kategorijos infraraudonuosius spindulius į patalpą. Įšilus kūnams (sienoms, luboms, grindims, baldams) oro temperatūra ir namai prisipildo malonios ir jaukios šilumos.

Patalpoje, sušildytoje iki 20°C temperatūros infraraudonujų spindulių šildytuvu, sukuriamas tas pats malonus efektas kaip ir tradiciškai apšildytoje patalpoje iki 22°C temperatūros.
Esant teisingam infraraudonųjų spindulių panelės pozicionavimui, ant vidinių namo sienų gaunamas malonus koklinės krosnies efektas visame name.

Ekonomiškas sprendimas

Rinktis infraraudonųjų spindulių šildytuvą verta dėl įvairių priežasčių. Viena akivaizdžiausių – krosnies ekonomiškumas. Infraraudonųjų spindulių šildytuvo veikimas sunaudoja labai mažai elektros energijos. Apie 500-550 vatų energijos reikia tik vieną kartą – pirmojoje, mūrinės ar medinės sienos įšildymo, fazėje. Priklausomai nuo mūrinės ar medinės sienos izoliacijos vertės, įšildymo fazė trunka nuo keleto valandų iki keleto dienų – kol mūras ar medis pasiekia norimą paviršiaus temperatūrą. Pvz. nuo 19°C iki 21°C.

Po to, kai siena įšyla iki norimos temperatūros, šildytuvo valdymo elemetas palaiko automatiškai pastoviai reguliuojamą minimalų energijos sunaudojimą (0-250 vatų, priklausomai nuo mūro izoliacinės vertės) ir užtikrina norimą temperatūrą. Įsijungus budėjimo režimui, šildytuvas sunaudoja dar mažiau elektros energijos 0 – 150 Wh. Nors šildytuvas ir sunaudoja labai mažai elektros energijos, jo galingumo pakanka didelėms patalpoms apšildyti.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas – kokybiškas, kompaktiškas, bei paprastas naudoti

Infraraudonųjų spindulių panelė yra paprastai įrengiama ir naudojama, neužima daug vietos bei puikiai dera prie kambario interjero. Šildytuvas susideda iš plonos sukietintais kristalais apsaugotos filmo plėvelės ir viena su kita supintų tauriųjų medžiagų, pritvirtintų prie pagrindo. Panelės gamybos proceso metu detalės surenkamos izoluotame vakuume, taip užtikrinant maksimalų gaminio kokybiškumą ir efektyvumą, bei aukštą elektrinę ir mechaninę saugą. Šildytuvo detalės neišsidėvi, todėl nereikia techninio aptarnavimo servizuose.
Norint naudoti panelę, nereikia atlikti sudėtingų instaliavimo, mechaninių darbų. Ji yra nedidelė, todėl tereikia ją pritvirtinti pasirinktoje vietoje (įprastiniame radiatorių aukštyje po langais, paveikslų vietose ant sienų, ant lubų arba tarp lubų ir t.t.), o iš šildytuvo išeinantį kabelį reikia įjungti į elektros lizdą.

Naudingas infraraudonųjų spindulių poveikis ir apsauga nuo drėgmės

Infraraudonieji spinduliai – gamtos bei žmogaus sukurtuose procesuose naudojami spinduliai. Jie neturi nieko bendro su su ultravioletiniu ar atominiu spinduliavimu, todėl yra visiškai nekenksmingi. Infraraudonieji spinduliai naudojami medicinoje, grožio procedūrose, bei pasižymi daugybe terapinių efektų, kuriuos patvirtina visame pasaulyje atliekami tyrimai.

Teigiamai žmogų veikiantys natūralūs infraraudonieji spinduliai, spinduliuojami šildytuvo, saugo kambarį nuo drėgmės. Pastovi aukšta oro drėgmė patalpoje (virš 60%) gali tapti pelėsių susidarymo priežastimi. Naudojant infraraudonujų spindulių šildytuvą patalpoje sukuriama apsauginė aukšto slėgio sritis su 46% infraraudonųjų spindulių, mažinančių drėgmės perteklių patalpoje.

Ekonomiškas, paprastas naudoti, kompaktiškas ir malonios išvaizdos šildymo įrenginys ne tik teikia jaukią šilumą, bet ir apsaugo patalpas nuo drėgmės.