NOVY Panorama – modernios virtuvės dalis

https://supernamai.lt +37061414442 Lazdynų g. 21-111, Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://supernamai.lt +37061414442 Lazdynų g. 21-111, Vilnius
NOVY virtuvė

Šiuolaikinės virtuvės tendencijos kinta nepastebimai greitai. Buitinės technikos gamintojai privalo nuolat lenktyniauti su vartotojų poreikiais, bandydami sukurti tai, kas netik palengvintų buities rūpesčius, tačiau ir prisiderintų prie vis labiau įvairiomis stiliaus detalėmis ir minimalizmu pasižyminčio virtuvės interjero.

Belgijos gamintojo „Novy“ sukurta nauja gartraukių technologija – į kaitlentes integruoti gartraukiai – smarkiai išplėtė jų panaudojimo ir montavimo galimybes.

Kaitlentė su integruotu gartraukiu NOVY „Panorama“ – tai viena iš naujausių modernių virtuvių tendencijų, patogi tuo, jog verdamo maisto garai ir kvapai negali išsisklaidyti erdvėje, garai pašalinami jų susidarymo vietoje.

NOVY virtuvės dalis

Tai galinga indukcinė kaitlentė (3700 W) su didelės galios gartraukiu (695 kub.m/val maksimali gartraukio ištraukimo galia).  NOVY Panorama kaitlentės gartraukio aukštis reguliuojamas pagal indo, kuriame verdamas maistas aukštį ir gali būti 10, 20 arba 30 cm. Gartraukis matomas tik gaminant maistą, kitu laiku jo visiškai nesimato.

 

NOVY gartraukio korpusas

Belgijos gamintojas NOVY gartraukiuose naudoja naujos kartos patobulintą NOVY Pure 2.0 recirkuliacijos technologiją, kurios dėka iš virtuvės pašalinami stipriausi kvapai, nejungiant gartraukio į ventiliacijos kanalą ar išorę. Šiuolaikiniams sandariems namams ir butams tai aktualus sprendimas, padedantis išsaugoti šilumos energiją.

 

 

NOVY gartraukiai

 

A – Efektyvus riebalų atskyrimas naudojant 6 sluoksnių riebalų filtrą.

 

B – Kvapo neutralizavimas naudojant tūrinį filtrą su natūraliomis anglies dalelėmis.

 

NOVY Pure technologijos pagalba išvalytas oras sumaišomas su esamu patalpos oru ir grąžinamas į patalpą. Didelė ištraukimo galia neleidžia garams sklaidytis patalpoje ir garantuoja tiesioginį efektyvų ištraukimą. Naujos kartos 6 sluoksnių riebalų filtras „sugauna”  smulkiausias riebalų dalelytes, o aktyvintos anglies filtras  95 – 100 proc. efektyvumu neutralizuoja kvapus, pavyzdžiui, žuvies.

Anglies filtrą galima lengvai išvalyti sausu būdu, o kartą per metus regeneruoti jį  palaikant nuo 100-120 ° C orkaitėje (1 val.). Naudojant gartraukį vidutinio intensyvumo režimu ir taip valant filtrą, filtro pakanka šešeriems metams, o tai reiškia, kad sumažėja gartraukio eksploatavimo kaštai.

NOVY „Panorama“ gartraukyje naudojama perimetrinė traukos sistema reiškia, kad oro srautas traukiamas ne per nedidelio ploto angą, o per visoje gartraukio perimetro linijoje esančias angas, todėl oro srautas žymiai intensyvesnis. Įtraukiamo oro srautas koncentruojamas kraštuose, garai susiurbiami efektyviau, nesklinda į šalis.

Triukšmo lygis yra vienas iš svarbių gartraukių rodiklių, susijusi su variklio galingumu. Vienas iš nedaugelio papildomą garso izoliaciją gartraukiuose naudojančių gamintojų yra NOVY. Perimetrinė traukos sistema, inverterinis variklis taip pat mažina triukšmo lygį.

Žurnalas „Supernamai”