Sienų dangos pasirinkimas iš trijų variantų

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Alyvuota sienų danga

Sienų dangos, kurios dengtos natūralia ekologiška alyva, pasižymi švelniais atspalviai, patikimu atsparumu. Medžio poros nėra pilnai uždaromos kaip modeliuose, kurie yra padengta laku.

 

Dėl šios priežasties siena atrodo labiau natūrali, dominuoja matinis paviršius. Dengimui naudojamos tik ekologiškos ir natūralios alyvos, kurios neturi jokio kvapo ir pašalinio poveikio. Dengiant medį alyva, galima maišyti įvairius atspalvius ir išgauti jūsų norimą spalvą.

 

Svarbu atkreipti dėmesį, kad mediena dengiama alyva turi didesnį margumą, nes skirtinga medžio pjovimo vieta, skirtingai įgeria alyvą. Taip gaunamas dar didesnis, natūralaus medžio rašto efektas. Galima naudoti gyvenamosiose ir komercinėse patalpose.

 

Lakuota sienų danga

Lakas sienų padengimui naudojamas taip pat dažnai kaip ir alyva. Pagrindinė to priežastis – ilgaamžiškumas. Tvirta ir atspari medžiaga, kuri nepakeičia medžio spalvos. Lako pagalba galima keisti paviršiaus blizgumą arba matiškumą. Medienos lakavimui naudojamas specialus, ploniasluoksnis lakavimo metodas. Visos sienų dangos yra padengtos 6 sluoksniais, itin plono lako. Tokia medienos padengimo technologija, leidžia išlaikyti natūralų paviršių, neprarandant atsparumo. Patalpose, kuriuose reikia didesnio sienų dangos atsparumo, patariama rinktis laku dengtas medžiagas.

 

Nedengta sienų danga

Vis labiau populiarėjantis būdas – rinktis nedengtą sienų dangą. Padengimo būdą ir spalvą pasirenkant ir priderinant prie esamo interjero. Tai labai praktiškas būdas, norint apsidrausti nuo neteisingų sprendimų. Darant remontą ar įrenginėjant būstą naujai, sienos spalvą galima pasirinkti jau turint visus baldus ir įrengtas grindis, lubas, sienas…Įrengta siena dengiama natūralia alyva, pagal jūsų pasirinktą atspalvį.

 

 

Padengimas – labai greitas procesas. Pagal pageidavimą, galima skirtingas lentas dengti šiek tiek skirtingo atspalvio alyva, taip gaunant labai originalų sienos raštą. Populiariausias variantas – padengimas skaidria ekologiška alyva, išlaikant medžio atspalvį ir natūralumą.