Dažai sienoms – kaip pasirinkti ir kokių klaidų vengti?

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Sienų dažai, kurie nenuvils

UAB „Spalvų sala” internetinėje parduotuvėje siūlomas dažų asortimentas įvairiems poreikiams. Jeigu vis tiek jaučiatės kryžkelėje ir nežinote, kaip pasirinkti tinkamą dažų spalvą ir tipą, pateikiame kelis ekspertų patarimus:

1. Netaupykite ir rinkitės tik kokybiškus dažus.

Nepriklausomai nuo spalvos, pageidaujamo padengimo ir kitų veiksnių, pigūs, abejotinos kokybės dažai nesuteiks pageidaujamo rezultato. Jeigu siekiate, kad dažai sienoms būtų atsparūs drėgmei ir kitam aplinkos poveikiui, puikiai pasidengtų ir net po kelerių metų atrodytų kaip nauji, UAB „Spalvų sala” komanda rekomenduoja rinktis puikią reputaciją turinčių prekės ženklų dažus. Jums gali patikti „Sadolin”, „Nordsjö”, „Rilak” ir panašūs dažai, kuriuos tiekia Europoje puikiai žinomi gamintojai.

 

Kokybiški dažai sienoms turi pasižymėti keliomis savybėmis. Pirmiausia, užtikrinti gerą padengimą, taip pat – turėti kuo mažesnį lakiujų organinių junginių (LOJ) kiekį (negali viršyti 30g/l).

2. Sukurkite spalvų schemą, kuri atitinka jūsų namų baldus ir dekorą

Sienų spalvą visada rekomenduojama derinti prie Jūsų pageidaujamo arba esamo namų interjero. Galite pasirinkti tris spalvas iš detalių patalpoje, kurią planuojate dažyti. Pavyzdžiui, jeigu norite perdažyti svetainę, galite atsižvelgti į sofos, kilimo ar paveikslų ar kitų Jums brangių dekoro elementų spalvas.

 

Nusineškite objektą arba jo nuotrauką į dažų parduotuvę, kad pageidaujamą dažų spalvą galėtumėte priderinti dar lengviau.

3. Pasirinkite tinkamą dažų blizgumą

Apsisprendus dėl pageidaujamos dažų spalvos, dar viena labai svarbi ypatybė – blizgumas. Egzistuoja skirtingi blizgumo lygmenys: matiniai dažai, vidutinio blizgumo ir blizgūs dažai. Trumpai aptarkime juos:

 

● Matiniai dažai

Geras pasirinkimas sausoms patalpoms, pavyzdžiui, svetainei, vaikų kambariui ar miegamajam. Matiniai dažai sienoms puikiai tinka, jeigu esate nepatyręs dažytojas: lengviau koreguoti rezultatą, atlikti pataisymus. Matiniai dažai patikimai paslepia įvairius paviršiaus netobulumus, įdubimus.

Matiniai dažai turi ir trūkumų: jie nėra labai atsparūs trinčiai, pažeidimams. Kai kuriuos matiniais dažais nudažytus paviršius sudėtinga plauti. Ant matiniais dažais nudažytų paviršių greičiau kaupiasi nešvarumai.

 

● Pusiau matiniai/vidutinio blizgumo dažai

Tokie dažai puikiai tiks patalpoms, kurios dažnai eksploatuojamos: prieškambariui, koridoriui, laiptinei, net virtuvei ar voniai. Ant pusiau matinių/vidutinio blizgumo paviršių sunkiau kaupiasi nešvarumai, juos lengva nuvalyti ir plauti.

Tiesa, jeigu Jus domina šis blizgumas, atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus tokį paviršių, bus matomos net menkiausios klaidos, prieš tai padaryti glaistymo ar tinkavimo brokai, todėl dažymo darbą verta patikėti profesionalams.

● Blizgūs dažai

Tai geras pasirinkimas kuriant būsto akcentus, taip pat dažant visuomeninės paskirties patalpas, gamyklas, ligonines. Blizgūs dažai yra atsparūs aplinkos poveikiui ir gali atrodyti išties prabangiai. Vis dėlto, intensyvus blizgėjimas dalį žmonių gali erzinti, todėl rekomenduojama blizgiais dažais dažyti tik dalį paviršių.

 

Vaiko kambarys, virtuvė, o gal Jūsų miegamojo sienos? Blizgus ar matinis paviršius? Nesvarbu, ko ieškote, UAB „Spalvų sala“ dažai sienoms yra puikus pasirinkimas. Čia mėgėjams ir profesionalams siūlomi itin aukštos kokybės dažai, kurie patiks net patiems įnoringiausiems. Atsparumas drėgmei, ilgalaikė estetika ir nesudėtingas dažymo procesas – UAB „Spalvų sala“ internetinėje parduotuvėje rasite inovatyvius dažų sprendimus visiems savo poreikiams!