Veidrodžiai- ne tik namų jaukumui kurti

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Atrodo, kad namai, kuriuose kabo veidrodžiai, yra jaukesni, šiltesni. Veidrodžius tinka kabinti ne tik prieškambaryje, bet ant kitų sienų, lubų ar pritvirtinant prie durų tam, kad būtų akcentuotas interjero savitumas.

Veidrodžiai – įvairiausioms paskirtims

Parduotuvėse apstu įvairių interjerui skirtų veidrodžių, suteikiančių savitumo namams arba naudotinų kaip funkcionalios detalės. Juos galima patalpinti įvairiose vietose: pagražinti sienas, duris ar tiesiog atremti ant židinio atbrailos.
 

Dekoratyviniai veidrodžiai gali papuošti bet kurį interjerą. Patraukliausia namų grožį akcentuoti veidrodžiais pakabinant juos už stalo ar padedant prieškambaryje prie lauko durų. Taip galėsite prieš išeidami iš namų ir pasigražinti.
 

Dar vienas būdas pagražinti interjerą veidrodžiais yra pakabinant juos ant sienų taip, kad jie atspindėtų aplinkui esančius objektus. Tuomet sukuriamas stebuklingai jus apgaubiančios erdvės efektas.
 

Veidrodis atspindi namų interjerą

Parduotuvėse dabar galima įsigyti galybę dizainerių pagamintų įvairių dydžių, formų ir rėmų veidrodžių. Ovalūs, stačiakampiai ir kvadratiniai dekoratyviniai veidrodžiai yra populiariausi siekiant atspindėti aplinką ir puošti namus. Žmogaus dydžio veidrodžiai naudojami ne vien tam, kad padėtų jums apsirengti. Jie dažnai kabinami svetainėse tam, kad atspindėtų interjerą.
 

Veidrodžius naudokite kūrybingai ir protingai, pasitelkdami tam tikras gudrybes, kad jie paryškintų namų erdvę. Bet kokio dydžio dekoratyvinis veidrodis papuoš pliką sieną ir paįvairins aplinką. Galite įsigyti veidrodžių įvairių spalvų rėmuose, o sutaupyti galite pasitelkdami savo vaizduotę ir paprastus veidrodžius nudažydami arba dekoruodami įvairiais daiktais. Veidrodžiai patraukia akį, jie įdomiai ir patraukliai paryškina interjerą.