Šių metų eglutės puošmenos: tradicinius elementus papildo žavios detalės

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Dizaineriai pataria: klasikinius eglutės baltus ir raudonus žaislus šiais metais papildo sodriai mėlynos, pilkos ir samaninės spalvos.

 

Be konkurencijos: tradicinės žaliaskarės ir dirbtinės eglutės

Per Kalėdas namai pakvimpa mišku, kambariuose pasklinda ypatingas spygliuočių aromatas, tačiau nebūtina į savo būstą atvilkti didelės eglės ar kėnio. Jeigu kambaryje nėra vietos medeliui ar dėl „žalių“ įsitikimų nenorite kirsti spygliuočio, pasirinkite kelias žalias šakas – prieš šventes tokias nemokamai dalija miškininkai pagrindinėse miestų aikštėse. Iš kelių šakelių sukomponuosite šventines kompozicijas, kuriomis papuošite visus namus.

Kaip alternatyva miško žaliaskarei, populiarios išlieka dirbtinės eglutės, kurios tarnaus ne vienerius metus. Dirbtinį medelį galite pasirinkti įvairių aukščių pagal kambario dydį, prie namų interjero derinti eglutės spalvą – klasikinę žalią, solidžią sidabrinę ar modernią melsvą.

Jei trūksta vietos arba mėgstate minimalizmą, šventėms namus papuoškite miniatiūriniu „apsnigtu“ medeliu su mažyčiais sidabriniais žaisliukais. Toks medelis neturėtų būti vienišas, gražiau atrodo bendroje kompozicijoje su mažomis dovanų dėžutėmis ir keliomis kalėdinėmis puošmenomis.

Vaikams suteiksite daugiau džiaugsmo, jei dovanas saugos briedžiukas ar baltas minkštutis besmegenis raudona nosimi.

 

Nostalgija dvelkiantys eglutės žaislai ir gamtą tausojantys sprendimai

Mada kartojasi, apsukusi vieną ciklą, sugrįžta šiek tiek atsinaujinusi, išgryninusi tai, kas vertinga ir tikra. Ant mūsų senelių ar tėvų vaikystės eglutės šakelių sūpavosi pasakų personažai – spragtukas, senis besmegenis, Kalėdų bobutė, princesė, pelė karalienė ir kiti mieli žmogeliukai. Šią žavią praeities dvasią atspindintys figūriniai stiklinių žaisliukų rinkiniai atgimsta ir šiandien, jie patiks ir suaugusiems, ir vaikams.

 

Kiekvienais metais vis labiau ryškėja gamtą tausojantys sprendimai, todėl populiaru atsisakyti plastiko ir rinktis natūralias medžiagas. Tad jei neapsisprendžiate, kokius papuošimus norite išsirinkti Kalėdų eglei, parduotuvėje įsigykite iš medžio pagamintų dekoravimo elementų: popieriaus karpinius primenančias eglutes ir snaiges, plokščius eglutės žaisliukus, žibintus ir kitas dekoracijas.

 

Medines baltas dekoracijas galite pagyvinti pagal savo skonį – puoškite karoliukais, audinių atraižėlėmis, akmenėliais ar kitomis medžiagomis, kurias rasite namuose. Savo rankomis sukurtas dekoras namams suteiks kuklumo, nuoširdumo ir šilumos.

 

Stilinga ir moderni eglutė puošiasi spalvomis

Jūsų eglutė atrodys stilingai ir moderniai, jei dominuos pasirinkta viena spalva. Prie baltai pilko interjero derinkite eglutę, kuri švyti užburiančiu santūrumu ir tyrumu. Toks Kalėdų eglės dekoras primena snieguotą peizažą, ledo šaltį, o šilumos ir jaukumo suteikia mirgančios žvakių šviesos. Prie šio stiliaus tiks blizgaus ar apšerkšnijusio stiklo balti, sidabriniai bumbulai, ledo varveklius primenančios sidabrinės girliandos.

 

Moderni eglutė drąsiai sublizga mėlynomis ar violetinėmis spalvomis, kurias galima derinti su pilka ir balta. Ši šalta spalva gražiai suskamba, kontrastingai sustiprindama šiltą spygliuočio žalumą.

Jei norite prabangaus įspūdžio, rinkitės aukso spalvos eglutės puošmenas. Auksiniai bumbulai, žaisliukai ir girliandos ypač dera prie klasikinio interjero ir solidžių retro baldų.

 

Modernus požiūris ir rafinuota elegancija

Lietuvių pamėgti lengvi skandinaviško stiliaus baldai ir tuščios erdvės pojūtis turi įtakos ir elegantiškai Kalėdų dekoro tendencijai – pasirinktos priemonės atspindi rafinuotą paprastumą. Stilingiems namams dizaineriai siūlo modernų kalėdinio dekoro sprendimą – plokščią eglutę ant sienos.

 

Jei namuose nėra vietos arba jums nepatinka užstatyta kambario erdvė, pasirinkite lakoniškos formos eglę, akimirksniu sukuriančią šventinę nuotaiką. Pasidaryti tokią eglutę paprasta – ant sienos išvedžiokite girliandą eglės formos linijomis ir pritvirtinkite pagal galimybes pasirinktomis priemonėmis.

 

Jei bijote sugadinti sienos apdailą, girliandą galite pritvirtinti prie plokštės ir ją atremti pasirinktoje vietoje. Girliandas galite sutvirtinti ir medžio šakelėmis, kurios kaip kopėčios siaurėjančiomis pakopos stiebsis į viršų ir primins miško eglę. Kalėdiniam dekorui reikalingų puošmenų už ypač palankią kainą galite įsigyti prekybos tinklo „Norfa“ parduotuvėse.