Šilkinio kilimo valymas

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Patartina: Nedelsdami išvalykite dėmes
Tikėtina, kad iš karto išvalius kilimėlio dėmę ji nebus įsigėrusi ir neliks ilgalaikių dėmių. Pašalinkite kietas dėmės dalis, tada atsargiai ištrinkite specialiu skysčiu. Sodos vanduo taip pat gali padėti išvalyti dėmę. Išvalę leiskite kilimėliui išdžiūti.

Patartina: Jei turite galimybę, rinkitės šilką maišytą su vilna
Šilko ir vilnos mišinys suteiks kilimėliui minkštumo ir atrodys gražiau, taip pat yra didesnė tikimybė išvengti dėmių. Visada rinkitės šilką kartu su vilna.
Patartina: Jei turite galimybę, šilkinio kilimėlio valymą patikėkite profesionalui
Šilkinio kilimėlio valymą patikėkite profesionalui. Taigi galėsite būti tikri, kad kilimėlis bus tinkamai išvalytas.

Nepatartina: Šilkinius kilimėlius tiesti vietose, kur didelis žmonių srautas
Dažnai mindomas kilimėlis greičiau susiteps ir susidėvės. Norėdami, kad kilimėlis jums ilgiau tarnautų, patieskite tokioje vietoje, kur vaikšto nedaug žmonių.

Nepatartina: Valyti šilkinius kilimėlius karštu vandeniu ar stipraus poveikio priemonėmis
Karštas vanduo stipriai pažeidžia audinį, taigi naudokite tik drungną vandenį. Stipriausia valymo priemonė, kurią galite naudoti valydami šilkinį kilimėlį, turėtų būti vandens ir baltojo acto mišinys. Stipresnio poveikio priemonės gali pažeisti audinį.

Tinkamai valomas ir saugomas kilimas ilgiau išlieka kaip naujas, ilgiau tarnauja, ir pateisina jūsų investiciją. Tinkamai prižiūrėkite ir valykite savo kilimą, ir galėsite džiaugtis juo daug metų, laikydamiesi šių paprastų taisyklių, kaip prižiūrėti naują kilimą.