Sausas kilimų valymas prieš valymą garais

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

Kas yra sausas valymas?

Šis procesas apima cheminių medžiagų, putų arba miltelių pavidalu, naudojimą, kurios yra įtrinamos specialiu šepetėliu arba tiesiog leidžiama įsigerti į kilimą. Valymo-dezinfekavimo priemonėms leidžiama įsigerti į kilimą prieš pašalinant jas kartu su dėmėmis. Milteliai yra visiškai sausi, o putos yra 90 procentų sausos ir yra vadinamos sausomis putomis.

Kas yra valymas garais?

Valymas garais yra alternatyvus valymo būdas, kurio metu yra naudojami drėgni garai, kurie įsiskverbia į kilimus ir audinius. Paprastai yra naudojama speciali įranga, vadinama garų generatoriais.

Sausas kilimų valymas — už

Sauso kilimų valymo technika turi daugybę privalumų. Pirmiausia, valoma sritis nebus persisunkusi vandeniu, o tai reiškia, kad iškart po kilimo valymo bus galima ant jo vaikščioti. Antra, tokiu būdu galima išvalyti didesnį kilimo plotą per trumpą laiko tarpą, nedidelėmis pastangomis.

Dėmės išvalomos lengvai ir praktiškai, kadangi sausas kilimų valymas nereikalauja didelio kiekio vandens, išvengsite pelėsio ar kitokios ilgalaikės žalos.

Sausas kilimų valymas —prieš

Neigiamas sauso kilimų valymo aspektas yra cheminių medžiagų naudojimas. Tai gali brangiau kainuoti nei tradicinis valymas garais. Be to, kilimo pluošte gali likti cheminių valymo priemonių nuosėdų, kurios gali turėti neigiamą poviekį gyvūnams ir žmonėms, kurie serga plaučių ligomis, tokiomis, kaip pavyzdžiui astma.

Sausas kilimų valymas taip pat reikalauja specialios įrangos, kuri ištraukia chemines medžiagas. Jei valymo įranga nėra pakankamai galinga ar netinkamai veikia, kilimo pluošte gali likti putų ar miltelių nuosėdų. Ir pagaliau, cheminis valymo procesas nėra pakankamai efektyvus, kadangi valymo-dezinfekavimo priemonės negali prasiskverbti per visus audinius.

Valymas garais — už

Valymas garais yra nebrangus kilimų valymo būdas. Įrangą galima įsigyti už nedidelę kainą, arba išsinuomoti. Kadangi šiam procesui reikalingas tik vanduo, toks valymo būdas yra labai ekonomiškas. Valymui garais reikalinga jėga, kad vanduo, paprastai garų pavidalu, įsiskverbtų tiesiai į audinius ir ištrauktų dėmes.

Valymas garais — prieš

Viso kilimo valymas garais gali būti sunkus darbas ir užtrukti daug laiko. Be to, bus reikalingas didelis vandens kiekis ir vieta, kurią valėte, dar ilgą laiką bus šlapia. Greičiausiai kurį ant kilimo negalėsite vaikščioti. Įsigėręs vanduo gali padaryti ilgalaikės žalos ir tinkamai neišdžiovintas kilimas gali imti skleisti pelėsio kvapą.