Puiki dovana jūsų šventėms – patalynės komplektai

https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313
https://www.supernamai.lt/ 8~614 1444 2 Lazdynų g. 21-111 , Vilnius Įmonės kodas: 302333597 Įmonės PVM kodas: LT100004691313

„Kai prieš dešimtmetį pradėjau kurti vietą, kurioje gyvena jaukių namų daiktai, viso ko pradžia tapo būtent miegamasis. Tai buvo pradžių pradžia. Ir ne šiaip sau. Miegamasis yra mūsų poilsio ir ramybės oazė, kur vakarus užbaigiame ramiais pokalbiais su šeima ar skaitydami gerą knygą, o rytais pasitinkame naują dieną. Kad ji būtų produktyvi, kupina geros nuotaikos ir energijos, geras miegas yra ypač svarbu. Taip, labai svarbu tinkamas čiužinys, pagalvė bei anklodė. Tačiau dar svarbiau tai, kas tiesiogiai liečiasi su mūsų kūnu“, – pasakoja Svajūnė Vainauskienė.

 

Kaip pasakoja „Fėjos Namų“ vadovė, kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, bene populiariausia dovana – patalynės užvalkalai. Kaip bebūtų, juos namuose keičiame dažniausiai, nes kad ir kokie kokybiški bebūtų, laikui bėgant ir dažnai skalbiant, dėvisi. Kita vertus, visad smagu atnaujinti audinius bei raštus.

 

 

Patys populiariausi – 100% medvilnės satino patalynės užvalkalai dėl savo malonios tekstūros, minkštumo ir švelnumo. Tai – vienas kokybiškiausių medvilnės audinių, nes būdamas plonas ir minkštas, jis yra ypač tankus „Turiu paminėti, jog medvilnės rūšių yra visa galybė, todėl nebūtinai naujai įsigytas satino patalynės komplektas bus panašus į jau turimą savo medžiagiškumu“, – akcentuoja S. Vainauskienė. Medvilnės satino patalynės užvalkalai skiriasi tankumu, medvilnės rūšimi, suaudimu.

Vieni kokybiškiausių audinių – egiptietiška medvilnė ir premium klasės satinas. Šiems audiniams naudojama medvilnė pasaulyje yra laikoma viena vertingiausių. Kokybiška medvilnė pasižymi ilgaamžiškumu, po skalbimo nekeičia savo išvaizdos, neblunka. Audinių marginimui naudojami sertifikuoti dažai, atitinkantys visus saugumo standartus. Būtent dėl to, juos dažnai renkasi alergiški žmonės. Tokio audinio patalynės užvalkalai yra ne tik malonūs prie kūno, puikiai praleidžiantys orą, bet ir nedirginantys odos.

 

„Jau šešerius metus „Fėjos Namuose“ gaminame patalynės užvalkalus pagal klientų poreikius. Ne paslaptis, jog rinkoje yra tik kelių standartinių dydžių komplektai. Labai dažnai žmonės atsigabenę išskirtinių matmenų antklodes ar pagalves iš užsienio jiems neranda tinkančių užvalkalų. Ši opi problema egzistuoja visose Baltijos šalyse. Turėdami didelį audinių bei raštų pasirinkimą, stengiamės pagelbėti tokiais atvejais. Siuvama patalynė iš medvilnės satino jau ištisus metus tapo viena populiariausių dovanų, kurią klientai su malonumu pasidovanoja sau“, – pasakoja S. Vainauskienė.